24 lipca 2021 roku, godz. 21:56

Kiedyś zdradziłem dziewczynę i jej o tym powiedziałem. Była tak roztrzęsiona, że powiedziałem, że klamałem, bo chciałem sprawdzić jak się zachowa... Ale nie wiem czy o to chodziło w pytaniu.

Masz jakieś dziwne zainteresowania, mało popularne? Poezję wykluczmy ;]

 23 lipca 2021 roku, godz. 9:33

Jeden, jedyny raz. Mamie, jakieś drobne, które wraz z banknotami o niskich nominałach leżały na stole. Byłam w pierwszej lub drugiej klasie podstawówki. Kupiłam za to gumę balonową i oranżadkę w proszku. Mama tego nie zauważyła, ale bardzo to wtedy przeżyłam ... Ale...
Po latach, jak już byłam kobietą posiadającą swoją rodzinę, przy jakiejś świątecznej rodzinnej okazji oraz temacie dotyczącym dzieci i ich zachowań, Mama powiedziała w kontekście prowadzonej dyskusji, "Bo moja Ela nigdy mi nie podbierała pieniędzy...".
Możecie sobie wyobrazić jak się wtedy czułam. Do tej pory uważam to za jeden z najbardziej paskudnych czynów popełnionych w życiu.

Czy musieliście kogoś solidnie okłamać, dla jego dobra lub jakichś wyższych celów. Opiszcie to.

 21 lipca 2021 roku, godz. 10:58

Maksimum psychiczne to ciężko stwierdzić, bo zależy od sytuacji, np przetrwanie w ciężkich warunkach, a że fizyczność to tak naprawdę odzwierciedlenie psychiki, to nie wiem czy np przetrwałbym po katastrofie w dziczy. Na dzień dzisiejszy chcę mieć spokój ducha, więc psychicznie chyba słabo, bez wyzwań. Fizycznie jestem zdrowy i mógłbym podjąć się jakiegoś ciekawego zadania, np spróbowania się w jakiejś dziedzinie sportowej, tylko że nie wiem czy psychika mi na to pozwoli ;)

Ukradliście coś kiedyś? Jeśli tak to opisz przynajmniej jedną sytuację

 16 lipca 2021 roku, godz. 21:15

Na wszystko przyjdzie pora... ;-)

Na trudne pytania.

Jak oceniacie swoje możliwość w chwili obecnej, na jakie maksimum (fizyczne i psychiczne) moglibyście sobie pozwolić ?

 16 lipca 2021 roku, godz. 13:50

Hmm... Jeżdżenie po szpitalach, pilnowanie całymi dniami, uspokajanie. Nie zostałem jeszcze sprawdzony w tej kwestii :)

Na jakie pytanie nie chcielibyście odpowiadać?

:D

 9 lipca 2021 roku, godz. 12:05

Tak, ale były to drobiazgi. Np, zmiana kierunku przemieszczania się, żeby komuś nieporadnemu wskazać drogę, zaniesienie zakupów starszej osobie pod drzwi, całkiem ostatnio w przyklinicznej przychodni, kiedy wszyscy zbywali osobę mającą problem z pamięcią i kojarzeniem, ustaliłam po co i do kogo się wybiera, później powierzyłam Go życzliwym pacjentom oczekującym do tego samego gabinetu. Człowiek dotarł, gdzie powinien.

Twój największy wysiłek, żeby pomóc bliskiej osobie ?

 8 lipca 2021 roku, godz. 20:36

Żartowałem :P

hmm... No to ja zabiłem kotka, ale żeby mu ulżyć, bo ktoś go niestarannie rozjechał na drodze. Jak byłem gówniarzem, to pobiłem pewnego chłopaka i do dziś mam go ochotę przeprosić, jak go widzę. Może kiedyś... Parę spraw by się jeszcze znalazło, ale to głupie pytanie było, więc je wycofuję ;]

Pomogliście kiedyś nieznajomemu? (nie mam na myśli dwóch złotych na bułkę, tylko coś poważniejszego)

 8 lipca 2021 roku, godz. 20:33

Zamordowałem człowieka.

 8 lipca 2021 roku, godz. 11:37

Mysz zamordowałam. To nie było dobre. Byłam małą dziewczynką, ale to mnie nie tłumaczy. Wtedy byłam złym człowiekiem. Niezależnie od motywacji, pobudek i poprzedzających zdarzeń.

Czy ktoś jeszcze się zdecyduje na wynurzenie w tym trudnym temacie ?

 7 lipca 2021 roku, godz. 2:08

Los pcha nas do różnych czynów, więc ciężko powiedzieć, że czegoś bym nie zrobił, wystarczy odpowiednia motywacja, cel, szantaż itp. Poza tym dziwne rzeczy sobie człowiek wyobraża przy takich pytaniach...

Zrobiłeś/aś w życiu coś, co sprawia, że czujesz się złym człowiekiem?

 6 lipca 2021 roku, godz. 20:52

Zawsze. Kiedyś napisałam coś w tym kontekście, że najgorszą rzeczą jest odgrywać "role" przed samy sobą. Jestem sobą dlatego, że jestem sobą, a nie kimś innym :-)))

Czego nigdy byś nie zrobił/a/ ?

 6 lipca 2021 roku, godz. 20:48

Ważne, by nikogo nie obrażać, nie przekraczać pewnej granicy.

Kontaktując się z kimś nieznajomym, poznanym w necie - jesteś sobą?

 6 lipca 2021 roku, godz. 20:38

1 : 1 - Uuuuu...

Pytanie pozostaje.

 6 lipca 2021 roku, godz. 20:34

Nie potrafię. Jak powstrzymuję, to i tak widać.

Co uważasz za ważne, w "luźnych" relacjach z ludźmi, np. na Cytatach (pomijając wartość artystyczną prezentowanych tekstów). Na co zwracasz najbardziej uwagę ?

 6 lipca 2021 roku, godz. 20:19

Jeśli zobaczę /przeczytam coś absurdalnego. Np. ostatnio widziałam ogłoszenie : "Sprzedam wóz konny przerobiony na traktor". Na załączonym zdjęciu wóz nadal wyglądał jak wóz... 😆
Czy potrafisz powstrzymać wybuch śmiechu, kiedy nie wypada? 😆

Zapytaj- odpowiem [...]
474 odpowiedzi
Wątek na forum Cytaty.info
 10 maja 2020 roku, godz. 19:00

Kontynuacja wątku, który zaginął w internetowym eterze. Ktoś pyta, ktoś odpowiada- wyłącznie szczerze, inaczej się nie liczy!

Inne
Rozmowy, które nie pasują do żadnego działu
94