18 lipca 2021 roku, godz. 19:07 26,6°C

Tomik Ubywanie

Tomik Ubywanie

Tomik Ubywanie autorstwa Kamila Borkowskiego: https://www.cytaty.info/autor/kamil-borkowski.htm
opowiada o walce z chorobą nowotworową i odchodzeniu. Sprzedawany jest na cel charytatywny na zbiórce Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Ze wszystkich wystawionych przedmiotów uzbierane zostało już ponad pięć tysięcy złotych. Zachęcamy wszystkich do wsparcia akcji, czyńmy dobro! Link do zbiórki dostępny jest poniżej: https://allegro.pl/charytatywni/fundacja-warszawskie-hospicjum-dla-dzieci/cele/wsparcie-dla-warszawskiego-hospicjum-dla-dzieci-2

maba Ewka... albo nie
 18 lipca 2021 roku, godz. 22:31

Teksty Kamila są poruszające i bardzo dojrzałe. Dotykają niezwykle trudnego tematu, z którym niełatwo się pogodzić, ale uciec od niego nie można...
Trudno przejść obojętnie wobec pięknego gestu Autora - przekazania na tak szczytny cel swoich , ubranych w słowa, przeżyć zapisanych w tak szczególnym momencie.
Pomóżmy.

Dzień dobry!

Płoche myśli też da się oswoić. Rzadko mówią o tym książki, gdzie słowo wymawiane poprzez mnogość postaci jest wyważone stosownie do ciężaru, który będą w stanie udźwignąć. Na stronie Cytaty.info uczymy się małego cudu, zamiany myśli w słowa. Nieustannie mamy świadomość tego, że można to robić lepiej. Gdyby było inaczej, przewracanie kolejnej strony nie miałoby sensu. Ubieranie myśli w słowa jest zatem treningiem.

 22 lipca 2021 roku, godz. 22:36 239,6°C
 Tekst dnia 24 lipca 2021 roku

Nowo dodane teksty

Gdyby tylko owoc Twoich przemyśleń zechciał się skrystalizować w postaci aforyzmu, wiersza, opowiadania lub felietonu, pisz.

W przeciwnym razie godnie milcz.

Miejsce dla Twoich myśli
380 577 tekstów 5 646 (dziś)
Wszystkie teksty, str. 25 290
Losowy autor