15 lutego 2022 roku, godz. 00:30 21,1°C

CZYM JEST HOMINITARIANIZM?

Jeśli jesteś dojrzałą kobietą, musisz wiedzieć co oznacza ten termin.

Dziś walentynki, od kilku dni obiecałem, że opowiem nowym odbiorcą i odbiorczynią o hominitarianiźmie. Hominitarianizm to bardzo świeża, ale i ważna filozofia, o której trzeba dyskutować. Dotyczy PRAW KOBIET i Feminizmu. Co bardzo istotnie nie ma żadnych powiązań religijnych!

Hominitarianizm to filozofia dotycząca życia społecznego kobiet, mająca na celu pomoc kobietą. Jest ona moim wynalazkiem, na podstawie wieloletnich BADAŃ. Szczególnie ważna jest ona dla młodych dziewczyn, oraz kobiet "zniszczonych" przez Feminizm. Dlaczego jednak mężczyzna ma złą opinie na temat feminizmu? To bardzo kontrowersyjne, czemu Ja wtrącam się w sprawy, na które nie mam prawa się wypowiadać?

Moja płeć nie odgrywa tutaj roli. Wyniki badań wręcz wskazują, że feminizm służy nam MĘŻCZYNĄ! a nie kobietą. To oznacza, że właśnie mężczyzna zdejmie z głowy czapkę, bo my, mężczyźni nie zasługujemy by być wywyższani!

To nie żarty, to bardzo poważny temat, który należy do tych, które trzeba przeanalizować, dlatego uprzedzam, będzie bardzo ostro.

.

FEMINIZM TO NIEŚWIADOMY KULT...

...PŁCI MĘSKIEJ

.

Czy Angela Merkel, (były) kanclerz Niemiec, jest kobietą, która ma głos w polityce?
- Skoro ubiera się jak MĘŻCZYNA?
Czy w ten sposób - ubierając się jak mężczyzna - potwierdza ona, że nie kobiety mają prawo głosu w polityce?
- NIE!
- BO W DZIESIEJSZY CZASACH kobieta w sejmie musi UDAWAĆ MĘŻCZYNE!

.

FEMINIZM MA SWĄ CIEMNA STRONĘ

.

- Czemu kobieta, musi wstydzić się, chodząc po mieście w SPUDNICY!

- Czy w XXI wieku gdy wierzymy że kobieta i mężczyzna są sobie równi, mężczyźni nie są zmuszani przez system do noszenia sukienek, ale kobiety są zmuszane do noszenia spodni. GDZIE TU RÓWNOŚĆ?

.

Dlaczego doszło do takiej patologii, aby dziewczyny, musiały nosić spodnie, by prowadzić firmę?

.

GDZIE TU PRAWA KOBIET?

.

SKORO KOBIETY SĄ ZMUSZANE BY UBIERAĆ SIĘ, STYLIZOWAĆ NA MĘŻCZYN? KTO TU DO CHOLERY MA TE WIĘKSZE PRAWA??? DO KOGO NALEŻĄ???

.

- HOMINITARIANIZM, TO ULEPSZONA WERSJA FEMINIZMU

.

Chcecie wiedzieć komu służy feminizm?

TAK. MĘŻCZYZNĄ. (nie umyślnie).

.

NIŻSZE PRAWA DLA KOBIET, UNIŻENIE KOBIETY DO POZIOMU MĘŻCZYNY, (które wniosły feministki), sprawiają że chłopak, mąż, może GARDZIĆ ŻONĄ! GARDZIĆ DZIEWCZYNĄ!

BO NIE MA ONA JUŻ STATUSU WYRZSZEJ PŁCI (JAK W ŚREDNIOWIECZU)!

Feministki uważają to za RÓWNOŚĆ!

Gdy na kobietę się pluje. Gdy kobiecie podaje się dłoń, zamiast ją CAŁOWAĆ!

TO UWAŻAJĄ ZA "RÓWNOSĆ",

Aaa mężczyzną to na rękę!

GDY BABA HARUJE NA DZIECI I UTRZYMANIE DOMU TO JEST DOBRE DLA CHŁOPA!

MOGĘ OBRAŻAĆ DZIEWCZYNĘ, bo nie żyjemy już w "średniowieczu" - mówi młodzież.

FEMINISTKI ZBUDOWAŁY ŚWIAT DLA MĘŻCZYN.

.

ZASTĄPIONO WYRZSZE PRAWA KOBIET, NA RÓWNE MĘŻCZYNĄ, PONIŻONO KOBIETY (wierząc przy tym, święcie, że kobiety nie posiadały wyższych praw)

A UBIÓR I SYLISTYKA FEMINISTYCZNA - ZAKAZAŁA KOBIETĄ, BYĆ KOBIECYMI!

TO PATOLOGIA, KTÓRA MUSI ZGINĄĆ Z NASZEGO SPOŁECZEŃSTWA

.

Błagam, wszystkie kobiety by myślały o tym co chce przekazać. Nie wolno łączyć tego z religią, takie powiązania tylko bezmyślnie wyrzucą hominitarianizm do kosza! Apeluje do artystek, artystów!

Pokazujecie problem zaniku płci żeńskiej. Pokazujcie jak społeczność nam skreśliła PŁEĆ ŻĘŃSKĄ. ZWRACAJCIE UWAGE NA TOKSYCZNE WYWYRZSZASNIE PŁCI MĘSKIEJ WŚRÓD KOBIET JAK BY BYŁA JEDYNĄ SŁUSZNĄ PŁCIĄ!

Tatuaże, spodnie, fryzury, czy to kobieta w 21 wieku ma ograbiać się z kobiecości, zachowywać jak chłop, pokazując tym. że MĘŻCZYŹNI SĄ WAŻNI? ŻE MĘSKA PŁEĆ MA WŁADZE???? ŻE TRZEBA BYĆ MĘŻCZYNĄ??!!!!

BŁAGAM WAS Panie WALCZYCIE O SWOJE PRAWA! NEGUJCIE FEMINIZM! WALCZCIE O PRAWO BYŚCIE MOGŁY BYĆ Z DUMĄ KOBIETAMI, bez wstydu! BO TO KOBIETY SĄ LEPSZĄ PŁCIĄ! NIE MĘŻCZYZNI! NIE DAJCIE SOBIE WMÓWIĆ, ŻE JEST INACZEJ!!!

TO MĘŻCZYŃI, (szczególnie ci RAPERZY) PONINNI CHODZIĆ W SUKNIACH! A NIE KOBIETY W SPODNIACH!

.

Czym więc tak naprawdę jest hominitarianizm?
- Hominitarianizm, to NIE JEST wiarą że kobieta nie może rozwijać kariery, zajmować się polityką...
- ...jest to wiara, że kobieta powinna rozwijać karierę, być w polityce, ale STYLISTYCZNIE I MORALNIE JAKO KOBIETA.
- Czyli w skrócie, jest to nowy poziom FEMINIZMU, ulepszenie.
- "Nie zachowujmy się i nie ubierajmy się - na wzór mężczyzn. Oczekujmy szacunku. Oczekujmy wywyższania kobiet. Bo to jest sprawiedliwe, bo to jest przejawem równości płci, a nie jest równością płci, gdy jedna z nich, zmuszona jest naśladować inną"

.

Polecam się. To był mój protest, i apel. Filozofia, która ma już parę lat, i którą za wszelką cenę będę krzepił w społeczeństwie, a wy do mnie dołączcie! Szczególnie feministki, bo tak naprawdę do tego dąży feminizm, DO HOMINITARIANIZMU - dziękuję za uwagę, profesor Alexander Rajzarian

piesek45
 25 września 2022 roku, godz. 15:32

I to jest fakt! Wstyd chodzić w sukienkach! Trzeba chodzić w spodniach bo ktoś nam tak karze! Bo taka moda! Moda na to by wykluczać jak to suszanie napisał płeć żeńska ze społeczeństwa!

piórem2 Bożena
 15 lutego 2022 roku, godz. 20:48

Nie chciało mi się czytać do końca. Ale to bardzo proste , kobieta się różni od mężczyzny dlatego nie może być taka sama. Tak przy okazji , komu czemu? - kobietom, mężczyznom. kim czym jestem ? - kobietą, mężczyzną.
Super temat.

Ceti1
 15 lutego 2022 roku, godz. 15:16

Kobiety noszą spodnie, bo jest im w nich wygodnie!, a nie dla tego, że ktoś im nosić karze!