Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Zamiana miejsc na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Zamiana miejsc

Książka

NAKŁAD WYCZERPANY. BRAK MOŻLIWOŚCI ZAKUPU KSIĄŻKI.

 

 

Wydaje się nam, że jesteśmy szczęśliwe, czy to w małżeństwie, w dużym domu na przedmieściach z kochającym mężem i dwójką uroczych dzieci, czy to żyjąc swobodnie i beztrosko w modnym mieszkaniu, oddane ukochanej pracy i otoczone przyjaciółmi. Ale czy w głębi duszy nie wydaje nam się, że gdzieś indziej trawa jest bardziej zielona? Czy nie ogarnia nas tęsknota za tym, czego nie mamy?

Vicky Townsley z pozoru ma wszystko. Jest redaktorem naczelnym bardzo popularnego na rynku magazynu "Poise!", mieszka w Londynie, jest wolna, ma pieniądze i odnosi bardzo poważne sukcesy. Ale wszystko to oddałaby w mgnieniu oka za małżeństwo, dzieci i dom na wsi ze stylowymi meblami i kilkoma wielkimi psami.

Z drugiej strony Amber Winslow ma dokładnie to, czego pragnie Vicky Townsley, choć po drugiej stronie Atlantyku: olbrzymi kamienny pałac w Connecticut, cudownego golden retrievera, dzieci (oraz oczywiście opiekunkę na pełny etat), ponadto czynnie udziela się w miejscowej organizacji charytatywnej. Ale Amber również nie jest szczęśliwa. Bycie żoną i matką nie przyniosło jej oczekiwanego spełnienia. Kiedy więc rzuca się jej w oczy dwustronicowe ogłoszenie w "Poise!", proponujące jakiejś gospodyni domowej zamianę z samodzielną, wiodącą swobodne życie redaktorką Londynie, zasiada do pisania listu.

Jednak absolutnie nie spodziewa się, że zostanie wybrana...

"Zamiana miejsc" to opowieść o tym, co naprawdę się stanie, jeśli dwie kobiety, których szczęście, jak im się wydaje, leży gdzieś indziej, postanowią na miesiąc zamienić się rolami. To opowieść o tym, że trawa naprawdę nie jest bardziej zielona tam, gdzie nas nie ma oraz o tym, że szczęście nie zawsze można znaleźć tam, gdzie się go spodziewamy .

Jane Green jest autorką Prosto z mostu, Jemima J, Mr Maybe, Od A do Z,  "Babyville", Zauroczona i The Other Woman.  Razem z mężem oraz czwórką dzieci mieszka w Connecticut.

Trzyma w napięciu do ostatniej strony.

"Daily Express"

Narzeczone na całym świecie poczują dreszcze przy czytaniu.

"Daily Mirror"

Absolutnie frapująca.

"Company"

Rok wydania: 2007

Stron: 420

Oprawa: broszurowa

Format: 135X205

Pakowanie: 14

Tłumacz: Katarzyna Krawczyk

Zamiana miejsc
Brak tekstów
Książka autorstwa Jane Green
Zamiana miejsc
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Format: 135X205
Liczba stron: 420
ISBN: 978-83-7506-068-3
Tłumaczenie: Katarzyna Krawczyk

Brak aktywności.