Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Zachwianie na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Zachwianie

Książka

Uwaga! Książka przeceniona ze względu na uszkodzenia okładki -rysy, zagięcia...

 

Jeszcze niedawno Desmond Pearce był zwykłym chłopakiem z głową pełną planów na przyszłość. Jednak sieć spisków, w którą został wplątany, doprowadziła go do samobójstwa. Władca piekieł Lucyfer uczynił go swym egzekutorem - żołnierzem w odwiecznym konflikcie pomiędzy diabłami a aniołami o panowanie na ziemi, która nazywana jest Areną. W tej wojnie panowała dotąd równowaga, ale to właśnie Desmond, który staje się coraz potężniejszy, może ją zakłócić. Obie strony mają wobec niego swoje plany, on jednak buntuje się przeciw swym zwierzchnikom.

Ścigany przez wysłanników piekła i nieba Desmond próbuje chronić swą narzeczoną i przyjaciół. Musi prosić o pomoc Muriela - byłego egzekutora, teraz zachowującego neutralność - najpotężniejszą istotę na Arenie. Trening, jaki Desmond odbędzie pod jego kierunkiem, pozwoli mu lepiej poznać swe moce i rolę, jaką odgrywa w konflikcie wchodzącym właśnie w decydującą fazę. Odkryje też swoje mroczne strony - czy zdoła się z nimi uporać? Jaką cenę przyjdzie mu za to zapłacić? I czy na pewno może zaufać najpotężniejszemu zabójcy na ziemi?

O autorze:

Paweł Leśniak, urodzony w 1989 roku, mieszka w Nowym Sączu. Zawodowo uprawia sport, ale jego wielką pasją jest fantastyka. W 2012 roku zadebiutował powieścią Równowaga. Dalsze losy bohaterów przedstawia Zachwianie.

Rok wydania: 2013

Stron: 352

Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami

Format: 135x205

Pakowanie: 16

Data wprowadzenia tytułu do sprzedaży: 23 września 2013

Inne książki

Równowaga
0 cytatów

Książki na literę

Wydawnictwo Zysk i S-ka
Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami
Format: 135x205
Liczba stron: 352
ISBN: 978-83-7785-340-5
Data wprowadzenia: dn. 23 września 2013 roku
Okładka:
Zachwianie

Brak aktywności.