Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Tasowanie w Dżokerowie na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Tasowanie w Dżokerowie

Książka

DATA PREMIERY: 28 STYCZNIA

DZIKIE KARTY

TOM IX

W Nowym Jorku szaleje gang obdarzonych przerażającymi mocami mutantów, który zagraża bezpieczeństwu mieszkańców całej metropolii.

Opas, młodociany gubernator Rox, pragnął uczynić Ellis Island bezpiecznym azylem dla dżokerów. Dlatego postanowił zwerbować skoczków, nastoletnich wyrzutków władających supermocami, zdolnych w mgnieniu oka ukraść ciało człowieka.

Jednakże pod przywództwem szalonego wnuka Tachiona skoczkowie z każdym dniem stają się coraz bardziej okrutni i niepowstrzymani, aż wreszcie okazują się najpoważniejszą groźbą, przed jaką dotąd stanęły dzikie karty…

„Ta powieść to jak jazda szaloną kolejką górską – nigdy nie wiesz, co wyłoni się za następnym zakrętem fabuły! Podbijająca adrenalinę akcja, ale też zaskakująco dużo emocji to główne atuty kolejnych przygód superbohaterów ze świata dzikich kart”.

„ Publishers Weekly”

NA PODSTAWIE DZIKICH KART UNIVERSAL CABLE PRODUCTIONS, WYTWÓRNIA, KTÓRA WYPRODUKOWAŁA SERIALE TAKIE JAK W GARNITURACH I MR. ROBOT, PRZYGOTOWUJE OBECNIE SERIAL TELEWIZYJNY.

Rok wydania: 2020

Stron: 638

Oprawa: miękka

Format: 140x205

Tłumacz: Michał Jakuszewski

Data wprowadzenia tytułu do sprzedaży: 28 stycznia 2020

 

Tasowanie w Dżokerowie
Brak tekstów
Książka autorstwa George R. R. Martin
Tasowanie w Dżokerowie
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami
Format: 135x205
Liczba stron: 440
ISBN: 978-83-8116-828-1
Tłumaczenie: Adrian Napieralski
Data wprowadzenia: dn. 20 lipca 2015 roku

Brak aktywności.