Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Serce zdrajcy na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Serce zdrajcy

Książka

Zima 1952 roku. Niewidzialny zabójca skrada się ulicami Leningradu. Kościej Nieśmiertelny powrócił. Ten złowieszczy bohater z rosyjskich podań ludowych pozostawia przy swoich ofiarach charakterystyczny makabryczny podpis.

Trzy tysiące kilometrów dalej w gułagu były porucznik milicji Rewol Rossel jest bliski śmierci. Ale pojawia się okrutny wybawiciel: śledczy radzieckiego aparatu bezpieczeństwa major Nikitin, który wiele lat temu zniszczył mu życie.

Rossel łączy siły ze swoim dawnym oprawcą i razem ruszają tropem mordercy. Muszą go pojmać za wszelką cenę, ale po drodze natrafiają na inne zagadki. Tajemniczy szyfr ukryty w wyjątkowym egzemplarzu Księcia Machiavellego. Ślady wiodące do konającej Trzeciej Rzeszy. Wskazówkę prowadzącą do broni o niewyobrażalnej mocy, za którą spiskowcy ze stalinowskiego Kremla są gotowi zabić.

Miasto duchów – najlepszy thriller 2020 roku Błyskotliwie, genialnie zaaranżowana akcja, która totalnie porywa. - Stowarzyszenie Pisarzy Literatury Kryminalnej Wciągający thriller z historycznym tłem. Niespodziewane zwroty akcji i wyjątkowo pomysłowy szyfr, którym posługuje się morderca. Doskonały kryminał historyczny. - Vaseem Khan

Serce zdrajcy
Brak tekstów
Książka autorstwa Ben Creed
Serce zdrajcy
Dom Wydawniczy REBIS
Oprawa: broszurowa klejona
Format: 135x215
Liczba stron: 400
Wydanie: 1 (2023)
ISBN: 978-83-8338-737-6
Tłumaczenie: Magdalena Hermanowska

Brak aktywności.