Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Przyjaciel rodziny na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Przyjaciel rodziny

Książka

Napisana z inteligencją, werwą i dowcipem, kolejna powieść Lisy Jewell, autorki Imprezy u Ralpha, Trzydziestki na karku oraz Gwiazdy jednego przeboju.

Bracia Tony, Sean i Ned zostali wychowani w idealnych warunkach. Uwielbiają swoich rodziców i autentycznie z niecierpliwością oczekują niedzielnych wizyt w rodzinnym domu. Ale teraz dojrzeli i prawdziwe życie zaczyna dawać im się we znaki.

Tony musi sobie dać radę z rozwodem i problemem nadwagi. Powieściopisarz Sean musi stawić czoła poważnemu przypadkowi twórczej blokady i szokującej nowinie, którą częstuje go jego "idealna" dziewczyna. A ich rodzice mają nowego lokatora   Gervasego.

Tylko dlaczego Bernie, ich mama, z taką łatwością udostępniła dom temu dziwacznemu chudzielcowi? I jaki jest prawdziwy powód niespodziewanego powrotu ich najmłodszego brata, Neda, z dalekiej Australii?

"Proza Jewell ma to, co terapeuci nazywają inteligencją emocjonalną   to literatura popularna w swym najdumniejszym wydaniu."

"Independent"

"Imitatorzy gatunku odpadną z gry, ale utrwalone, prawdziwe, utalentowane pióra jak to Lisy Jewell nie utoną w pułapce czasu."

"Literary Review"

"Jewell z humorem i ciepłem pisze o naturze miłości i utraty."

"Boston Sunday Globe"

"Ckliwy, sentymentalny, bystry, autobusowy wyciskacz łez, wspaniała lektura."

"Company"

Rok wydania: 2004

Stron: 376

Oprawa: broszura

Format: 125/183

Pakowanie: 16

Tłumacz: Dagmara Chojnacka

Wydawnictwo Zysk i S-ka
Format: 125/183
Liczba stron: 376
ISBN: 83-7298-698-3
Tłumaczenie: Dagmara Chojnacka
Data wprowadzenia: dn. 7 września 2010 roku
Okładka:
Przyjaciel rodziny

Brak aktywności.