Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Pieśń Łowcy na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Pieśń Łowcy

Książka

Troska rzuca cień na życie kociej gromady - niektóre z kotów przepadaja bez wieści. Narasta strach i gniew, a młody, odważny kocur, Fritti Łowca, próbuje poderwać swój ród do działania. Jednak gdy znika jego przyjaciółka, Cicha Łapka, kotka o jedwabistym futrze i smukłych wąsach, Fritti nie może czekać ani chwili dłużej.

W towarzystwie starego, ekscentrycznego kocura o posiwiałej sierści, zwanego Pchłożercą, oraz ruchliwego kociaka, Szybkiego Pazura, opuszcza rodzinne strony i wyrusza, by uratować Cichą Łapkę. Ta niebezpieczna, magiczna misja odddali go od domu i Dworu Królowej Kotów i zawiedzie w miejsca bardziej przerażające niż najstraszniejsze z jego snów...

"Tej książki nie można zwyczajnie odłożyć... jest wybitna. To, co Adams zrobił dla królików w Wodnikowym wzgórzu, Williams udoskonalił jeszcze wobec kotów". Andre Norton, laureatka Grand Master of Fantasy Award

"Tad Williams napisał powieść poświęconą w całości kotom - śliczna rzecz". Andrzej Sapkowski, "Nowa Fantastyka"

"Napisana piórem mistrza, znakomicie skomponowana powieść jest ciekawą fantazją na temat kotów... Rozumiemy je, stają się bliskie i prawdziwe... niejeden czytelnik pomyśli z pewnością, że autor, Tad Williams, w poprzednim wcieleniu musiał być kotem. Książka nie tylko dla kochających koty... po prostu znakomita lektura". "CATS Magazine"

Rok wydania: 1994

Stron: 368

Oprawa: broszura

Format: 115x183

Pakowanie:

Tłumacz: Bogumiła Kaniewska

Wydawnictwo Zysk i S-ka
Format: 115x183
Liczba stron: 368
ISBN: 83-86530-00-6
Tłumaczenie: Bogumiła Kaniewska
Data wprowadzenia: dn. 17 września 2018 roku
Okładka:
Pieśń Łowcy

Brak aktywności.