Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Miłość z TikToka na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Miłość z TikToka

Książka

Bazyl nie jest najsympatyczniejszą osobą w szkole. Zawsze mówi to, co myśli, bywa oschły, nie zależy mu też na tym, aby ktoś go lubił czy się w nim zakochał. Należy jednak do najpopularniejszej licealnej grupy, która rządzi na TikToku i stwarza pozory idealnego życia.

Maks gardzi ich sławą. Zwłaszcza, że jego myśli zaprząta teraz młody polonista. To jemu chce zaimponować. Nie może więc odmówić, gdy dostaje do napisania pracę na temat social mediów. Na swoje nieszczęście musi zbliżyć się do Bazyla i jego znajomych.

Na jaw wychodzą wtedy tajemnice szkolnych tiktokerów: udawane związki, zdrady i intrygi, publiczne cancele oraz mroczne kulisy bycia influencerami.

A w tym wszystkim pojawia się uczucie, z którym nie można walczyć…

Nieoczekiwanie Maks i Bazyl muszą zmierzyć się z czymś, co wydaje się ich przerastać. Pod maską niedostępności i zblazowania ukrywają najprostsze pragnienie, żeby ktoś ich pokochał i zaakceptował. Nikt w grupie nie jest tym, za kogo się podaje.

CZY Z RÓŻNYCH ŚWIATÓW, DO KTÓRYCH NALEŻĄ,

BĘDĄ POTRAFILI STWORZYĆ JEDEN WSPÓLNY?

Miłość z TikToka
Brak tekstów
Książka autorstwa Magdalena Pioruńska
Miłość z TikToka
Wydawnictwo Znak Literanova
Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami
Format: 135x205
Liczba stron: 320
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-240-9269-7
Tłumaczenie: Paweł Łapiński

Brak aktywności.