Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku

Książka

Jak sprawić, by szkoła stała się miejscem przygotowującym dzieci do życia we współczesnym świecie? Jaki model edukacji wybrać? Co zrobić, żeby nauka nie nudziła? Czy warto interesować się alternatywnymi modelami edukacji? Jak uniknąć u dziecka lęku przed porażką? To tylko kilka z dziesiątek pytań, na które wyczerpująco, ale też w fascynujący sposób odpowiada Mikołaj Marcela. Nie skupia się na teorii, lecz praktyce, modelach, badaniach i własnym doświadczeniu.

„Z książki dowiecie się, dlaczego polska szkoła mogłaby spokojnie funkcjonować bez ocen, bez podstawy programowej i bez sprawdzianów. Przede wszystkim jednak spróbujcie sami odpowiedzieć na pytania, które tu zadaję, zapominając o tym, jak przez 12 lat o szkole nauczył was myśleć system edukacji. Dzięki temu możecie ocalić wasze dzieci, a ich edukacja może nareszcie nabrać sensu!” – pisze Mikołaj Marcela.

Jakie najważniejsze tematy znajdziemy w książce?

Książki na literę

Wydawnictwo MUZA SA
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 14.0 x 20.3 cm
Liczba stron: 272
Wydanie: 1
ISBN: 978-83-287-1303-1
Tłumaczenie: Joanna Grabarek
Okładka:
Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku

Brak aktywności.