Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Babilon na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Babilon

Książka

W prestiżowej dzielnicy Göteborga dochodzi do brutalnego morderstwa. Ofiarami są profesor archeologii Ann-Marie Karpov i jej student Henrik Samuelsson. Początkowo wszystko wskazuje na to, że morderstwo popełniono w afekcie. Prawdopodobnie przyczyną była zazdrość. W toku dochodzenia pojawiają się jednak informacje, które całkowicie zmieniają jego bieg. Nowe wątki dotyczą nielegalnego handlu antykami, m.in. tysiącletnimi statuetkami skradzionymi z muzeum w Bagdadzie w czasie amerykańskiej inwazji. Ich wartość jest tak oszałamiająca, że pragnienie posiadania budzi w ludziach najgorsze instynkty...

Babilon to druga część cyklu kryminalnego, którego bohaterami są dziennikarka Seja Lundberg i komisarz policji Christian Tell.

Camilla Ceder urodziła się w 1976 roku i mieszka w Göteborgu. Zadebiutowała powieścią Śmiertelny chłód (2009), która przyniosła jej ogromny sukces. Camilla Ceder pracuje jako kurator i pracownik socjalny, ale ostatnio coraz więcej czasu poświęca pisaniu.

Babilon
Brak tekstów
Książka autorstwa Camilla Ceder
Babilon
Wydawnictwo Czarna Owca
Format: 135 mm x 210 mm
Liczba stron: 424
ISBN: 978-83-7554-392-6
Tłumaczenie: Emilia Fabisiak

Brak aktywności.