Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Absolutnie prawdziwy pamiętnik na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Absolutnie prawdziwy pamiętnik

Książka

Błyskotliwa opowieść o dojrzewaniu i sile przyjaźni, która zręcznie przeplata zabawne treści z odrobiną zadumy nad ludzkim losem

Nastoletni Arnold Spirit wiedzie nudne życie w zabiedzonym rezerwacie Indian Spokane, rysując karykatury, dowcipne historyjki komiksowe i wspólnie ze swoim rówieśnikiem, przyjacielem o imieniu Rowdy, komentuje prześmiewczo codzienne sprawy. Kiedy jeden z nauczycieli namawia Arnolda, aby koniecznie zaczął dążyć do lepszej przyszłości i uciekł od otaczającej go beznadziei, Arnold przenosi się do szkoły w mieście i natychmiast staje się wyrzutkiem we własnej społeczności oraz dziwadłem wśród nowych znajomych.

Arnold przeżywa typowe rozterki nastolatka, czasami odnosi triumfy, kiedy indziej zaś ponosi porażki, a jego pamiętnik staje się uniwersalną kroniką dorastania chłopca, który próbuje przeciwstawić się losowi.

Jedna z najlepszych powieści młodzieżowych XXI wieku wg "Time'a", "Glamour", Amazon, Buzzfeed, NPR, użytkowników portalu Goodreads i wielu innych.

Rok wydania: 2016

Stron: 318

Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami

Format: 140x205

Pakowanie: 20

Tłumacz: Piotr Kuś

Data wprowadzenia tytułu do sprzedaży: 27 czerwiec 2016

Absolutnie prawdziwy pamiętnik
Brak tekstów
Książka autorstwa Sherman Alexie
Absolutnie prawdziwy pamiętnik
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami
Format: 140x205
Liczba stron: 318
ISBN: 978-83-7785-991-9
Tłumaczenie: Piotr Kuś
Data wprowadzenia: dn. 27 czerwca 2016 roku

Brak aktywności.