Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki A ja na Ciebie zaczekam na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

A ja na Ciebie zaczekam

Książka

Rozgrzewająca serca, pachnąca czekoladą opowieść o miłości i cudownej mocy aniołów.
O miłości, nadziei i cudach, na które nigdy nie jest za późno.

Emilia budzi się w szpitalu. Mówi w niezrozumiałym języku, a pamięć podsuwa jej strzępy dawno zapomnianych wydarzeń. Jedyną osobą, która ją rozumie, jest młoda pielęgniarka z Polski. Co stało się przed wielu laty? I dlaczego Emilia nie może przestać myśleć o wypatrzonym w antykwariacie portrecie dziewczyny w granatowym płaszczu?
Ernestyna wciąż wraca myślami do rodzinnej Warszawy. Choć może się wydawać, że zapomniała o danej dawno temu obietnicy, wie, że w tym roku będzie inaczej. Zrobi wszystko, by po raz ostatni stanąć w bramie na Nowym Świecie i wypatrywać zbłąkanego wędrowca.
Anastazja ma same kłopoty – po raz kolejny nie dostała się na wymarzone studia, okłamuje rodziców, nie ma pracy. Pocieszenia szuka w aromatycznej gorącej czekoladzie i rozmowach z tajemniczym starszym panem przy stoliku u Wedla. Tymczasem święta coraz bliżej, a ona wie jedno: w tę Wigilię nie opuści swojej babci Ernestyny nawet na krok.
Dzieli je wiek i odległość, ale łączy jedno – w tę Wigilię będą potrzebować prawdziwego cudu.

Magdalena Kordel nazywana jest ulubioną pisarką Polek. Każda z jej powieści, m.in. "Anioł do wynajęcia" i książki z cyklu "Malownicze" staje się bestsellerem, zdobywając serca czytelniczek.

A ja na Ciebie zaczekam
Brak tekstów
Książka autorstwa Magdalena Kordel
A ja na Ciebie zaczekam
Wydawnictwo Znak
Oprawa: miękka
Format: 144x205
Liczba stron: 400
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-240-6337-6

Brak aktywności.