3 kwietnia 2020 roku, godz. 12:12 15,6°C

Ogniem i mieczem do kości

Pewien znany biznesmen, aktywista internetowy , samozwańczy tropiciel spisków itp. Wykręcił numer i to godny uwagi a zarazem poważnej refleksji.

Zapewne go znacie , nazywa się jak robak co ma wiele nóg i faktycznie jest robakiem bo podejrzewam go a raczej jestem pewien, że ma kontakty ze starą służbą bezpieczeństwa lub jej córką -przedłużeniem działalności na czasy współczesne.

Jego liczne sensacje internetowe oraz cel był ukierunkowany dość precyzyjnie, czyli miał zyskać uznanie w a potem skierować uwagę lub gniew w określanym politycznym kierunku. Ma też na sumieniu spore przekręty finansowe. Czyli zwykły gnój w rękach czerwonego bydła . Schemat podobny do Amber -gold lub Atr-B.

Teraz dowiedziałem się że był autorem prowokacji wobec księdza i to dość zacnego . Podawał się za szesnastolatka który proponował i zachęcał do spotkania o podłożu seksualnym oraz prowadził dość niesmaczną dyskusję . Ksiądz jednak uległ i zaczął konwersację z też niesmacznym- wulgarnym tekstem. Prowokacja oczywiście ujrzała światło dzienne a księdza błyskawicznie odsunięto od wszelkich czynności .

Tu należy zaznaczyć że ludzie z dawnych służb ( wydział czwarty) mają swą kartotekę i wiedzą doskonale kto ma jakie słabości i korzystają z niej jak widać dość aktywnie. Prowokator jest znanym z wykonywania brudnej roboty i bez najmniejszych wątpliwości określam tą prowokację jako nic innego tylko zlecenie .

Z drugiej jednak strony nie ma co udawać że część chłopców którzy idą do seminarium mają pewne skłonności homoseksualne . Rodzina widzi w tym pewne rozwiązanie i tak to się toczy. Tak to życie rozwiązało i nie wierzę by ktoś miał mądrzejsze , społecznie rozwiązanie .

Jestem przekonany że ci młodzi ludzie walczą ze swą słabością i nawet są w tym zahartowani . Myślę też że ich wewnętrzna walka pomaga określić mechanizmy grzechu oraz słabości i paradoksalnie ich służba może być nawet lepsza- dojrzalsza …. Itp.

Wróćmy do sprawy – ksiądz popełnił samobójstwo, to znaczy zmarł dopiero po dwóch tygodniach . Był znany ze swej aktywności oraz oddania ludziom . Prowadził kącik gastronomiczny też bywał w radio z dość pozytywnym skutkiem .

Nie jestem religijny ani też nie mam w sobie skłonności do bycia pokorną chrześcijańską rybą mam jednak w sobie uczciwość ,która to daje mi prawo do mówienia głośno i używania sów mocnych ale stosownych do okoliczności
Należy wytępić to czerwone draństwo mieczem i gorącym żelazem ścigać rozliczać i wieszać! A ich dzieciom na wiele pokoleń nie dać szansy zaistnienia w służbie publicznej .

Nie bez przyczyny nazwano komunizm czerwoną zarazą a my tu w Polsce zostaliśmy skazani na tą epidemię . Wirus wniknął w krwioobieg i w DNA . Zainfekowani nie byli poddani kwarantannie i oczyszczeniu i co najgorsze świadomi roznosiciele nie byli wieszani co mścić się będzie jeszcze przez wiele lat.

I jak czytam tu na tym portalu wypaczone tezy o patriotach w dresach o Marszu Niepodległości , nawalankę na PiS lub kościół to mam pewność że to echo czerwonego łajdactwa zaś autorzy są ofiarami zwykłej propagandy – prania mózgów których niewątpliwie należy osadzać w miejscach odosobnienia.

Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości i dziwił się temu co piszę – to niech podsumuje działalność dawnych służb- ich afery , kradzieże majątku narodowego, okradanie zwykłych ludzi , służbę obcym siłom oraz destrukcję świadomości i zwykłą natrętną manipulację polityczną.

Niech podsumuje, policzy i niech mu ściśnie gardło ten wielki czerwony rachunek.

Ogniem i mieczem - do kości !!!

RozaR Roza
 3 kwietnia 2020 roku, godz. 17:18

Proszę tylko o mądre wpisy . Proszę ważyć słowa jak złoto !!!
Nie znam statystyk , wykresów itp. znam jedynie opinie . To wystarczy za podstawę .

Jacob_Filth Jot
 3 kwietnia 2020 roku, godz. 16:21

"nie nie znam się, ale słyszałem" pięknie sam siebie podsumowałeś :)

RozaR Roza
 3 kwietnia 2020 roku, godz. 15:45

To nie jest bzdet . Nie znam się ale słyszałem że wsród homoseksualistów jest o dziesięć razy więcej innych dewiacji . Też nie przypuszczam że młody chłopak jest zdeklarowanym pedofilem bo sam jest prawie dzieckiem . Itp. Ale powinien wypowiedzieć się specjalista .

MyArczi Artur
 3 kwietnia 2020 roku, godz. 13:58

popychanie problemu pedofilii w stronę homoseksualizmu to największy bzdet, jaki dziś przeczytałem

także rozar, jesteś w formie