11 kwietnia 2021 roku, godz. 13:13

Do wszystkich

Do wszystkich!

Dla mnie obecna sytuacja z wirusem jest pod wieloma względami podejrzana- Wiecie o tym i różnie mnie oceniacie – normalne .

Proszę sami oceńcie poniższe informacje bo wszystko co napisałem jest prawdą .

W piątek ósmego kwietnia pochowałem wraz z rodziną swą leciwą już matkę chrzestną. Miała 89 lat.

Przeszła coronavirusa i po nim osłabła . Ktoś jednak uznał, że nadaje się do zaszczepienia, choć była leżącym chorym człowiekiem, niedługo po tym zmarła.

Dodam, że była pensjonariuszką domu dla osób starszych i schorowanych, więc nie znam mechanizmu kwalifikacji do szczepienia.

Gdy odbierałem zamówiony wieniec dowiedziałem się, że w tym tygodniu były już takie trzy przypadki gdzie ludzie odbierali kwiaty na pogrzeb osób starszych,-- tylko co zaszczepionych.

Owa Kwiaciarnia była tuż obok drugiej bardzo podobnej czyli wypadało by pomnożyć przez dwa lub więcej bo miasto ma 70 tys. ludzi.

W paru rozmowach późniejszych ludzie potwierdzali, że po prostu część ludzi starszych nie przetrzymuje szczepionki. Na to wychodzi, że nie przetrzymał też i Krzysztof K.

Więc jestem przekonany i pewny, że zjawisko istnieje, choć media głucho milczą. Dodać należy, że nie słyszymy by ktoś analizował to zjawisko w statystykach – po prostu go nie ma ?

Za to statystyki uwzględniają nowe zachorowania cyvidem bez refleksji że pochodzi ono ze szczepienia oraz statystyka pokazuje ogromną ilość zgonów na covid – bez oczywiście informacji ile z tych osób było po szczepionce . Liczy się liczba która ma straszyć. A skąd… i kto… i na co ? To przepadnie w mroku niewiedzy i czasu.

Proszę o opinię i sugestie, – bo ja jestem naprawdę mocno zaniepokojony.

Czuję wyraźnie ducha doktora Josefa Mengele .

apostrof1
 17 kwietnia 2021 roku, godz. 10:51

Czyżby ten tekst był bardziej głupi, obrażający, niestosowny do obecnej sytuacji od tekstu onejki sprzed chyba czterech miesięcy?
Autor poddaje pod wątpliwość szczepienia i każdy myślący chociaż przez chwilę zastanowi się przed zaszczepieniem, nawet jeśli jest w 100% przekonany o słuszności zastosowania szczepionki, to nigdy ale to przenigdy nie ma pewności, jak poszczególny organizm zareaguję na dawkę.
Wyobraźcie sobie sytuację, kiedy do osoby, której bliski leży w szpitalu, albo nie daj Boże umarł podchodzisz i [...]

Es van Guard Sławek
 13 kwietnia 2021 roku, godz. 10:33
Edytowano 14 kwietnia 2021 roku, godz. 1:19

I tu otwiera się pole do rozmowy. Ponieważ poprzedni tekst Kolegi był bardzo nastawiony (moim zdaniem) ostro na „ nie", podczas gdy wokół nas (a i sami czasem również) wiele osób ma inne doświadczenie. Współczuję stracie (ostatnio również podobnie u mnie ) i rozumiem niepokój. Jednak faktom zaprzeczyć się nie da. Od pewnego czasu agresywność jednego szczepu wirusa dziesiątkuje ludzką populację. Na ile trafne są masowe rozwiązania - nie wiem. Pierwszy raz (świadomie) uczestniczę w takim eksperymencie. Piszę tak, [...]

RozaR Roza  13 kwietnia 2021 roku, godz. 23:13

Polecam sprawę świńskiej grypy H1N1 z 2009 roku . Cała Europa się zaszczepiła - statystyki pokazywały zgony - tylko w Polsce było cicho bo PO nie kupiło szczepionki . Zaś niejaki Janusz Kochanowski jak oszalały lobbował za zakupem .
Polecam sie przyjrzeć - bo to juz było - tak tak - zrobiono w konia pół Europy na szczepieniach epidemii ktorej nie było - dosłownie NIE BYŁO !!!. Czego dowodem była własnie Polska .
Polecam temat .

onejka onejka  16 kwietnia 2021 roku, godz. 22:51
Edytowano 16 kwietnia 2021 roku, godz. 22:56

RozaR powiedz to mojej cioci, której mąż zmarł właśnie na COVID. Tak, na COVID. Powiedz jej i tym wszystkim, którzy stracili bliskich, że nie ma epidemii. A może lepiej nie môw, bo to jest tak jakbyś pluł komuś zdruzgotanemu w twarz....
Naprawdę, czasem lepiej zamilknąć.
Myśl sobie co chcesz. Nikt Ci nie zabrania, ale czy nawet nad grobami musisz urządzać festiwal Twojego widzimisię ??? Żałosne i takie niedojrzałe jest to Twoje zachowanie.
Dorośnij, bo jak mówią - i w drewnianym kościele może spaść cegła na głowę.

RozaR Roza  16 kwietnia 2021 roku, godz. 22:58

Moja matka chrzestna zmarła na covida - wywołanego niczym innym jak szczepionką . Jakiś mądry --wiekowej i chorej osobie pozwolił przyjąć szczepionkę .

Nie neguje istnienia tego wirusa !!!
Neguje skalę i zakazy które nie sa potrzebne bo nic nie dają .
Dowodem bijącym w twarz jest Szwecja , Białoruś i Kalifornia oraz inne stany USA.
Jeżeli chcesz mieć prawidłowy pogląd na sprawę musisz być bardziej wnikliwa i krytyczna .
Dalej nie pisze by Cie nie obrazić .

Naja Ela
 11 kwietnia 2021 roku, godz. 22:32

Przykro mi...
Myślę, że te wszystkie wątpliwe przypadki, to zadanie dla lekarzy rodzinnych prowadzących te osoby, oraz szpitalnych medyków. To oni byli najbardziej zainteresowani tymi osobami. Narzekamy na system. Ja, narzekałabym na ludzi, którzy sobie odpuszczają w tym co należy do ich obowiązków. Z opracowanych rzetelnie statystyk można byłoby wyciągnąć rzetelne wnioski, na ich podstawie zgłaszać gdzie trzeba i monitorować, czy dalej się z tym coś robi. Jeżeli nie, "skarżyć", przypominać, monitorować itp.

kuloodporna kamizelka...kulokropkowa
 11 kwietnia 2021 roku, godz. 21:44

Wyrazy współczucia ........

Twórca nieznany Mayka
 11 kwietnia 2021 roku, godz. 20:13

Ale są jakieś zmuszenia do zaszczepienia? Kto nie chce to chyba może się nie szczepić.

RozaR Roza  13 kwietnia 2021 roku, godz. 23:17

Zmuszenia są i to na masowa skalę . To indoktrynacja .
Ten numer z celebrytami co wepchali się bez kolejki by sie zaszczepić i pozbawić innych - był właśnie skierowany do starszego pokolenia .
Jeżeli byle cwaniak potrafi sprzedawać garnki za 6000 zł to co dopiero specjaliści od prania mózgów potrafią ?

Twórca nieznany Mayka  15 kwietnia 2021 roku, godz. 17:07

Z mojego punktu widzenia zmuszanie to nie jest. Pistoletu nikt nikomu do głowy nie przykłada. Ale rozumiem Twoje zaniepokojenie i troskę. Ja też jak bym mogła podzieliłabym się swoim brakiem strachu i odpornością na manipulację. Problem w tym, że takie zagrywki mają większy posłuch, że ludzie nie dostrzegają że są to zagrywki a nie prawda absolutna. Tego, że świat będzie czysty i bez manipulacji to się nie łudzę i nie oczekuję nawet.

marka piotr
 11 kwietnia 2021 roku, godz. 20:03

W oryginalnej ulotce od szczepienia jest napisane, że osoby chore, osłabione nie powinny się szczepić. A takiej ulotki nikt nikomu nie pokazuje i nie mówi o ostrzeżeniu. A poza...jak ktoś przechorował, to po co szczepić produktem chemicznym, skoro ma naturalne przeciwciała. Wyrazy współczucia Rozar. Pozdrawiam.

RozaR Roza  13 kwietnia 2021 roku, godz. 23:20

Dzięki - To była moja matka chrzestna - wyjątkowo ciepła osoba . Nie znałem innej o takiej skali akceptacji do ludzi .
O zgrozo boję się zapytać kto wyraził zgodę na szczepienie bo moja rodzina jest po prostu ślepa i wierzy bezkrytycznie mediom.
Pozdrawiam .

wojtekp Wojtek
 11 kwietnia 2021 roku, godz. 15:56

Jak nie wierzyć specjalistom to komu?
Zabójczy proceder na skalę światową, to chyba mało prawdopodobne.

RozaR Roza  13 kwietnia 2021 roku, godz. 23:22

Niestety - Tych specjalistów co mają inne zdanie nie zobaczysz w TV. Wyjątkiem jest program Pospieszalskiego gdzie mamy specjalistów którzy po prostu spoliczkowali i wdeptali w błoto - nie-specjalistów ale lobbystów .
Polecam na You tube - jest .

Recerz Max  14 kwietnia 2021 roku, godz. 22:32

Obejrzałem. Chyba pan Pospieszalski rychło straci robotę w TVP. 😉

wojtekp Wojtek  15 kwietnia 2021 roku, godz. 6:46

Nie wszystkie stacje telewizyjne są opanowane przez PIS.

Recerz Max  21 kwietnia 2021 roku, godz. 22:08

Swoją drogą, stało się, acz łatwo to było przewidzieć. 😉 Zaczęło się dawno temu od cenzury Gadowskiego, co już na zaś dawało obrazek co to będą za misie.

Recerz Max
 11 kwietnia 2021 roku, godz. 15:15

Masz wątpliwości, to jesteś w mniejszości. 😑

maba Ewka... albo nie
 11 kwietnia 2021 roku, godz. 14:16

To bardzo trudny temat. Spróbuję zająć stanowisko po drugiej dawce. Mam nadzieję, że mi się uda...

RozaR Roza  13 kwietnia 2021 roku, godz. 23:25

Czy warto - to ewenemet takie szczepienie .
Na 99 % przeszłaś juz covida i masz przeciwciała - wiec PO CO ?
To tylko biznes - bez grama uczciwości .
W Anglii otwierają knajpy i nic sięnie dzieje - tak samo w Kaliforni i Teksasie
To ściema - ściema - ściema .

maba Ewka... albo nie  14 kwietnia 2021 roku, godz. 10:30

Po drugiej - powiadam. Po pierwszej już mogłabym coś powiedzieć, ale powściągnę emocje i gadulstwo!

apostrof1
 11 kwietnia 2021 roku, godz. 13:52

Za dużo informacji, dezinformacji, niusów, wykładów, opinii i zdań na temat szczepień. Osobiście mam również mieszane uczucia, ale (jak już przyjdzie na mnie czas) intuicyjnie wybiorę chyba zaszczepienie.

RozaR Roza  13 kwietnia 2021 roku, godz. 23:29

Na 99 % miałeś covida i masz przeciwciała .
Nie bierz tego - teraz właśnie ( na moje oko) przechyla się opinia publiczna - za jakieś dwa tygodnie - będą wycofywać się rakiem lub wtłaczać jakieś porąbane newsy by odwrócić uwagę .
Prosze sie nie bać - w 2009 roku z H1N1 była podobna historia - totalny przekręt - proponuję poczytać .