18 maja 2020 roku, godz. 13:14 73

O Trojce

Dla mnie też,- trójka była pewnego rodzaju fenomenem - ale była na 100 % pod kontrolą i to wnikliwą . Każdy kto mógł mówić do milionów, przeszedł skrupulatną weryfikację – podpisywał, donosił itp.

I trójka była tubą propagandową np. Olejnik , Kwaśniewski itp. –To był prawdziwy upadek .

Zależności i sympatie pozostały - lewizna tam okrzepła i się zadomowiła - trójka stała się jakby oddziałem medialnym ,,Gazety Wyborczej,,.

Zarzutów jest sporo - np. dziwne wysokie miejsca na liście Niedźwiedzia -lewackich wokalistów i zespołów. Nie wierzę by ludzie aż tak głosowali politycznie - gdy trendy są prawicowe ? Wcześniej miałem sporo zastrzeżeń -mnóstwo wręcz,- choć niepolitycznych . Lista była układana ! - dla mnie jest to bardzo wysoko prawdopodobne - BA! tak się robi na całym świcie . Przykład wczesnego Deep Purple - polecam historię .

Programowa promocja – osób mocno określonych politycznie – Owsiak . Ochojska , Środa , Niesiołowski i wielu innych . Lecz prawdziwym symbolem i dowodem że trójka jest umaczana w większy układ to promocja Tokarczuk, zwieńczona zresztą Noblem . Nie pierwszy to zdumiewający i kurews.o polityczny Nobel.

Tak buduje się agentów wpływu a nie prawdziwe autorytety. Tak to się właśnie robi. Czuć służby i wpływ wręcz namacalnie . I za jakieś dziesięć lat Tokarczuk jako okrzepły i złoty autorytet powie np. że Kościół w Polsce wyrządził wiele szkód za który powinien być osądzony - lub coś w tym stylu. Na tym polega -agent wpływu - gdyby ktoś jeszcze nie rozumiał sprawy Wałęsy lub Owsiaka .

Kto pamięta ten festiwal po śmierci Adamowicza ? ponad tydzień pompowania bólu- wręcz do pożygu. Dla mnie żałosne i politycznie jasno określone - wręcz łajdackie .Sama śmierć zdumiewająco dziwna i nawet podejżana .( szybka kremacja )

Tak więc trójka na 100 % wymagała dekomunizacji albo nawet deubekizacji .

Przypomnę !!!

Wszyscy z mediów co w komunie mówili do ludzi podlegali diabłu czyli - UB. Tak było i nie na żarty – to zależność taka jak w mafii. Z tego się nie wychodzi - co do teraz wychodzi :-).

Więc czy można się dziwić, temu co dzieje się z Trójką ?

Gdy przypomnę sobie zwalniania dziennikarzy i próby Tuska by zlikwidować całe media publiczne (sprawa opłat za media i jego wypowiedzi ) to jakoś nie widzę powodu by teraz rozpaczać .

Sentyment do Trójki jednak pozostanie – tyle że sentyment jak i każde uczucie nie jest zbyt mądre .

piórem2 magdalena
 29 maja 2020 roku, godz. 8:43

myślisz ze to o to chodzi, a dlaczego teraz, kto tam rządzi przecież Pis jest już dawno u władzy dlaczego teraz ktoś zareagował, czy to nie dziwne?

RozaR Roza
 28 maja 2020 roku, godz. 22:29

No zamieszało się w trojce .
Odeszli starzy redaktorzy - którzy popierali PO a za komuny współ pracowali( prawdopodobnie :-) ) .

piórem2 magdalena
 25 maja 2020 roku, godz. 22:28

no ale co maje wspólnego ostatnie wydarzenia, dobrze że nie słuchałam bo zawsze puszczali polska hale, czasami z sentymentu no i pękło