18 sierpnia 2009 roku, godz. 20:47  70,1°C

-1 -

Czy jestem wariatką? Nie wiem. Na pewno nie jestem normalna. Normalny człowiek nie zamyka się w domu na cztery dni i nie daje nikomu znaku życia, tylko dlatego by mieć chwile spokoju. Normalny człowiek nie maluje sobie paznokci w różne odcienie różu, sądząc, że to poprawi mu humor. Normalny człowiek nie cierpi na bezsenność, nie łazi w nocy po domu, a tym bardziej nie sprząta łazienki, wtedy gdy nie może zasnąć. Normalny człowiek nie rezygnuje z pracy, tylko dlatego, że szef się jeden jedyny raz krzywo na niego popatrzył. Normalny człowiek nie zmienia z dnia na dzień numeru telefonu, by ludzie przestali przesiadywać na jego linii łączności. Co więcej normalny człowiek nie lubi samotności, może czasami jak każdy potrzebuje małego odcięcia od świata, ale mimo wszystko samotność go przeraża. Dlaczego ze mną jest inaczej? Lubię samotność. Lubię wracać do pustego domu (mieszkania), w którym nikt na mnie nie czeka. Nawet pies, czy też kot. Nawet te cholerne rybki, które pewnie po tygodniu zdechłyby, gdyż zapomniałabym je nakarmić.

-1-

Szafirowe_Serce Dżoanna
 11 czerwca 2011 roku, godz. 3:28

To ja też jestem Wariatką ;)
Kocham ludzi, ale kocham też samotność, nie interesuje mnie co pomyślą inni.

kkasiulek162 Kasia
 21 sierpnia 2009 roku, godz. 1:48

Dokładnie, każdy jest szalony w jakimś stopniu, ja kocham swoje szaleństwo samotności, tak po prostu, ona rozumie mnie najlepiej.

Seneka90 Martyna
 19 sierpnia 2009 roku, godz. 6:21

rozumiem Cie tez tak mam.

EVA610 Ewa
 19 sierpnia 2009 roku, godz. 00:41

Doskonale Cię rozumiem. +

desire Monika
 18 sierpnia 2009 roku, godz. 23:49

Jestem pół normalna, pół wariatka. I chyba nikt z nas nie jest do końca, tak naprawdę normalny. W tym tkwi jedna z zalet ludzkości. : )