25 maja 2014 roku, godz. 00:14  0,0°C

Nie jest błędem popełniać błędy? błędem jest tkwić w błędzie? błędem jest życie polegające na błędach. Nigdy nie uczymy się na błędach innych tak, jak na swoich? NIGDY ? parszywe słowo tłamszące to co wieczne!

ogamez

Autor

Znaczy się, że co... Że niby ja mam pisać coś o sobie tutaj? Bleeee Muszę? No chyba muszę. Nie lubię. Nie lubię pisać o sobie. Dlaczego? Bo NIE! Ale skoro muszę. Znaczy się chyba nie muszę, ale chce. Znaczy się nie chcę, ale powinienem. Czy powinienem? Chyba?

Cóż. Rodziciele w poprzednim wieku, tuż po moich urodzinach nadali mi imię Przemek?. Mama chciała Piotr, ojciec Kamil? zostało Przemek!!

Jestem jak wielu innych i nieliczny zarazem. Jestem wredny i miły. Językiem "tnę" niczym samurajską kataną. Studiuję, pracuję, chyba zajmuję się tym co wielu z Nas? Jestem jak każdy. Jestem oryginalny jak każdy! Jedni mnie lubią za to jaki jestem - wielu mnie nie lubi, inni nienawidzą. Lubię rozmawiać - dużo... czasami za dużo. Za dużo mówię to co myślę, ale to chyba dobrze - mówiąc wiele, wiele myśle.

Nie lubię się kłócić! Jeżeli do tego dojdzie czasami ustępuję osobom, na którym mi w jakiś sposób zależy. Jeżeli uważam, że "moja racja jest najmojsza" to klękajcie narody. Oponent zginie marnie, będzie umierać w bólu - uderzony kataną. Nie lubię zimy, nie lubię jak ludzie kłamią, nie lubię jak ktoś nieszczerze się uśmiecha do mnie.

Lubię jeść, lubię moich przyjaciół, lubię jak słońce przebija się przez zasłonięte roletami moje okno w pokoju, lubię zieloną trawę, taką świeżo skoszoną, lubię... nie..... KOCHAM... Kogoś... Ktoś musi być w naszym życiu Kogo Kochamy... ZAWSZE!

Pozdrawiam WAS!!

Konto utworzone  9 listopada 2009 roku

Brak aktywności.