25 maja 2014 roku, godz. 00:14

Chciałabym aby ktoś mnie pokochał ! Czuję się taka samotna !

 25 maja 2014 roku, godz. 00:14  0,0°C

Dlaczego mężczyźni zwracają uwagę na to co jest na zewnątrz kobiety , a nie na to co posiada wewnątrz ???

eyesOFsoul Kaś(ka)
 14 kwietnia 2009 roku, godz. 3:02

Irracja... ;> a czy to nie poprzez ubiór i makijaż kobiety wyrażają to co mają w środku...? Może trochę uogólniam, ale przecież to właśnie takie szczegóły świadczą o człowieku. Np ktoś ubiera się w odważne kolory typu czerwień, zieleń, żółć- pokazuję przez to część swojego ja. Albo też prowokacyjny makijaż nie będzie przecież świadczył o duszy romantyka.. ^^ Oczywiście nie zawsze tak jest.. zdarzają się wyjątki..
A to, że faceci są wzrokowcami... to jest wiadome.. Najpierw musi przecież zaiskrzyć w sferze (jak to nazwać?) wyglądu, intymności... a potem dopełnia się to charakterem... Czasami działa to na odwrót, najpierw charakter a potem wygląd.. Ale nie oszukujmy się.. jakaś część nas samych patrzy na wygląd. Ktoś nie patrzy np na całego delikwenta, a np na oczy, a ktoś inny zupełnie w czymś innym będzie gustował. To kwestia człowieka, jego osobowości. Takie moje skromne zdanie, nie żebym się znała. Po prostu tak uważam :)

 25 maja 2014 roku, godz. 00:14  0,0°C

Jestem małą , szarą myszką ,której nikt nie zauważa .

eyesOFsoul Kaś(ka)
 16 kwietnia 2009 roku, godz. 1:07

..bądź sobą. Ci co będą chcieli Cię poznać to trafią do Twych szarości.
Pamiętaj nie zmieniaj się dla społeczeństwa, dla ludzi, dla przynależności w grupie... Jeśli już- zmień się dla siebie.
Poza tym... to właśnie te szare myszki są w większości wartościowymi ludźmi. Popatrz- ludzie się zapędzili. Zależy im na pozycji, pieniądzach, czasami pokładają aż nadto wysiłki by być kimś, mieć cholerne wykształcenie... Zatracili wartości dla własnego egoizmu.
Czy warto? Czy ich przyszłość jest warta zachodu?
Nie martw się. Do Ciebie też się los uśmiechnie. A tymczasem głowa do góry i patrz ludziom w oczy. Jesteś kimś! :) Pozdrawiam, a tak w ogóle sorry za wykład ^^

Misiaaczek

Autor
Tutaj pojawi się opis autora, jeśli tylko Misiaaczek postanowi go uzupełnić.
Konto utworzone  16 stycznia 2010 roku

Brak aktywności.