21 grudnia 2022 roku, godz. 9:23 11,9°C

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

Życzę Wam pokoju. Tego pokoju polegającego na tym, że w Waszym kraju nie przetaczają się działania wojenne. Żeby nikogo z Was i Waszych bliskich nie powołało państwo do obrony Waszych Ojczyzn i do zabijania tych, którzy podniesli rękę na Wasze Kraje, na Wasze Narody, na Waszą wolność i spokój. Żebyście nie byli zmuszeni Wigilii spędzić w obozach koncentracyjnych, na zesłaniu, na przymusowych robotach, w okopach, czy w schronach. Żeby nikt nie gwałcił Was, żeby nie palił żywcem dzieci, nie przeprowadzał na nich eksperymentów medycznych, żeby nikt nie rozstrzeliwał Was i Wasze rodziny za ukrywanie innych nacji. Żeby nikt nie mówił do którego tramwaju możecie wejść, a do którego nie. Żeby nikt nie wmawiał Wam, że jesteście pod ludźmi, rasą zasługującą na pogardę i jeśli życie, to tylko w niewoli, czy jako magazyn części zamiennych dla rasy panów.

Życzę Wam żebyście mieli spokojną pracę i dostawali za tę pracę godne wynagrodzenie, które pozwoli Wam tworzyć w Waszym życiu i w życiu Waszych bliskich radość w codzienności i pozwoli na wielkie szczęścia w okresach świątecznych i wtedy kiedy wypoczywacie.

Życzę Wam żebyście się modlili za dobro swoje i dobro innych ludzi, i żeby te dobra nie antagonizowały się, tylko uzupełniały tworzeniu radości człowieczego losu.
Życzę Wam żebyście się nie śpieszyli. Przemyśleli każdą swoją decyzję, ważyli jej skutki i faktycznie poproście Dzieciątko o błogosławieństwo w Mądrości Ducha Świętego.
Życzę Wam żebyście w Wigilię i Boże Narodzenie pojedli sobie smacznie i popili jeszcze ambrozyjniej.

Życzę Wam, aby pomogli Wam w kuchni przy przygotowywaniu uczty Wigilijnej, Ucztowaniu Świątecznym i przy podawaniu dań oraz przede wszystkim przy zmywaniu naczyń.

Pokój Wam.

fyrfle i więrzę, że filutka też podziela moje życzenia .

Eneida Lawinia
 21 grudnia 2022 roku, godz. 9:29

Piękne życzenia!
Dziękuję i wzajemnie wszystkiego dobrego życzę 🌲🙂