1 maja 2013 roku, godz. 00:00

****

Z całą pewnością nie będzie to wiersz. Proszę o zapoznanie się z poniższymi faktami.

Wczorajsze nocne sms-y, kogoś z was, które dostawałam zaraz po komentarzach witki ( po ujawnieniu się, wiem, że to konto Andrzeja ) - potwierdziły tylko fakt, jak bardzo jesteście mściwi i próbujecie mnie za wszelką cenę zastraszyć. W tym amoku, zapomnieliście o jednym - nękanie jest karalne. Po pierwszym obelżywym sms-ie ( było ich 9 )- prosiłam o zachowanie umiaru, bo w innym wypadku powiadomię Policję.

Cytuję jeden z nich, określający wasz poziom rozmów do których dążycie, jak również i po to, by inni Użytkownicy wiedzieli, do czego jesteście zdolni.
Sms-y były wysyłane z nr 691 084 106.

"Jeszcze kłapiesz dziobem parchu? stul pysk bo pójdziesz na rzeź przygłupie i to na sznurku. To dopiero początek batów. Trzymaj w kupie zwieracze głupku.
[...]nie wychylaj paszczy gadzie, bo skończysz w terrarium podła gadzino."

To tylko część obelg i waszego słownictwa.

Sprawę nękania i zastraszania mnie, zgłosiłam dziś na posterunku Policji w Brwinowie.
Sierżant sztabowy, Jacek Szypulski, z sekcji dochodzeniowo - śledczej przyjął moje zgłoszenie i pouczył o dalszym toku postępowania. Po zapoznaniu się z sms-ami i informacjami, które mu udzieliłam - stwierdził, że zachowania takie mają znamiona przestępstwa z Art.190A Kodeksu Karnego, który mówi:
"Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."

Wasze pomówienie mnie o jakieś konto, wchodzenie w moje osobiste życie, słownictwo i kultura, jaką tu zaprezentowaliście - świadczy jedynie o was. Z takimi ludźmi nie należy się przyjaźnić, a nawet być ich znajomym.

Dlatego, po raz ostatni ostrzegam ( grupę atakującą mnie ) - jakakolwiek próba dalszego naruszania moich dóbr osobistych, nękania i zastraszania mnie i moich bliskich ( dzieci i męża ) - tu, na Cytatach, czy w moim życiu prywatnym, będzie zgłaszana na Policji, celem wyciągnięcia konsekwencji prawnych.
Nie życzę sobie, żadnych waszych wpisów na moich kontach, a uwagi zachowajcie dla siebie. Mnie one od dawna nie interesują. Zajmijcie się swoimi prywatnymi sprawami.
Nie liczcie na to, że będę z wami dyskutować - to nie mój poziom.

Andrzeju, dziękuję, że otworzyłeś mi i innym oczy. I widzę, że sobie też.

Dziękuję też wszystkim, którzy lubili mnie czytać. Konto Gracjaa powstało po tym, jak byłam atakowana na koncie Ciche myśli. I nie powstało po to, by zabiegać o czyjeś względy - wstawiałam wiersze, nic poza tym. I byłoby tak dalej, ale niestety zaufałam nieodpowiednim osobom. Jedno, co mnie cieszyło to to, że do czasu ujawnienia, że to moje konta ( Gracjaa, Niedobrota ) - ocenialiście tekst, a nie mnie i to było naprawdę miłe.

W tej chwili jestem zbyt zapracowana, ale za jakiś czas wrócę na portal ze swoimi wierszami, bo nie przestałam ich pisać.

Pozdrawiam wszystkich, którzy lubią mnie czytać :)))