Sexoh't Bronek
 2 marca 2021 roku, godz. 22:16

Pod takim pięknym patriotycznym tekstem wstyd Polaku Ketonal5 co wypisujesz.
Skoro pracowałeś przy filmie, to pewnie wiesz, że stosy niewinnych zagazowanych ludzi w Oświęcimiu też wymyślono w TVP, żeby zwiększyć oglądalność.
Wstyd i hańba człowieku.
Albo jesteś starym komuchem albo tego potomstwem. Bez urazy. To co piszę ja możesz odebrać po swojemu, czyli to iluzja twoich oczu.

Ketonal5G falkon
 26 lutego 2021 roku, godz. 23:46

Nagrać można wszystko i pokazać, ze to właśnie jest prawda. Trochę pracowałem w filmie i mówię wam, to jest iluzja. Ludzi bardzo łatwo z manipulować, gdy widzą obraz i jeszcze profesora potwierdzającym tezom prowadzącego program. Bo skąd wiemy o wyklętych? z TVP.
Trochę historii, a nie tylko Och i ach o miłości . Bzdurnych. przyklejanie sobie gwiazdeczek. poczytaj trochę historii, a nie przepisywać dialogi z TVP.

Anna S. Anna Szyrwińska  27 lutego 2021 roku, godz. 00:06

Historia to zeznania świadków, ich świadectwa, a nie narracja własna wątpliwych historyków. Osobiście miałam od kogo czerpać,zapewniam Cię o tym, dlatego wiem o czym piszę. Proszę więc, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo w ten sposób ponownie ich torturujesz.

Ketonal5G falkon
 26 lutego 2021 roku, godz. 22:13

Typowy tekst napisany pod wpływem obecnej propagandy.
Ci niezłomni nie byli tacy niezłomni, potrafili zabrać ostatnią krowę z gospodarstwa, gdzie byli dzieci od 1-5 i potrzebowali mleka. Żeby zabić krowę i nakarmić przegranych już żołnierzy. Wierzyli właśnie ich propagandzie. Ludzie myślcie trochę. A nie pisać propagandowe bzdety.

Anna S. Anna Szyrwińska  26 lutego 2021 roku, godz. 22:34
Edytowano 26 lutego 2021 roku, godz. 22:43

W każdej społeczności znajdą się czarne owce, nawet wśród aniołów jest taki jeden. Jeśli wśród całego podziemia niepodległościowego znalazły się czarne charaktery, nie znaczy to, że mamy uogólniać i negować cały ruch. Nie wspomnę już o prowokacjach, w których komuniści podszywali się pod polskich żołnierzy i dokonywali zbrodni. A nie dziwi Cię fakt, dlaczego w tak bestialski sposób ich torturowano i ukrywano ich ciała? Kto tu powinien pomyśleć?

maba Ewka... albo nie  26 lutego 2021 roku, godz. 22:46
yestem yestem  28 lutego 2021 roku, godz. 1:51

Ktoś tu czerpie wiedzę z Trybuny Ludu, a może nawet z samej Prawdy?
Może ja mało wiem o tamtych czasach, bo mnie jeszcze nie było, ale wszyscy świadkowie twierdzą, że ostatnią krowę zabierali Niemcy (no chyba, że ktoś podpisał Volkslistę? ) ostatnią kurę i cnotę kobiet - Rosjanie, ale jeszcze był szczaw i mirabelki. Moim zdaniem trzeba czekać, bo skoro zabrali krowę, to... oddadzą samolot, taka tradycja, prosto z Gdańska. :)
Bardzo ładny wiersz.
Pozdrawiam. :)