kati75 Kati
 5 listopada 2021 roku, godz. 20:04

Wielki talent ,potem wszystko to co gubi takie gwiazdy ,narkotyki,alkohol i inne rzeczy.Na dłuższą metę takie życie przestaje cieszyć ,do tego dochodzi depresja ,szkoda ,że taki talent pogrzebano.Zostawila jednak swoją muzykę to nie przeminie.

Victoria Angel 6 listopada 2021 roku, godz. 10:33

Na Internecie przeglądałam o Whitney Houston informacje biograficzne. Była też molestowana w rodzinie, doświadczyła bardzo dużo przemocy. Zastanawia mnie tylko jedno ona jako matka, (miała prawo się pomylić), wychodząc źle za mąż, ale jej córka dokładnie wdepnęła w to samo?... Też ją partner bił, poniewierał nią. :-((( Nie wiem czy to prawda. Dowiedziałam się o tym po śmierci Whitney Houston, że mąż znęcał się nad nią, bo miała przyjaciółkę, z którą utrzymywała kontakty lesbijskie. Pozdrawiam. :-)))

kati75 Kati  6 listopada 2021 roku, godz. 18:12

A jak było naprawdę tylko ona wiedziała.Nie można za bardzo wierztc we wszystko co napisane.Prawda jest taka ,że używała i narkotyków , alkoholu i innych używek .Z jakich powodów ,napewno takie miała...

Victoria Angel 6 listopada 2021 roku, godz. 18:18

Dlatego wymieniłam z jakich powodów mogła się narkotyzować i pić. Oczywiście nie oceniam jej. Czytałam na Internecie, że była prawdopodobnie bardzo zadłużona przez narkotyki i to, że znaleziono ją martwą w wannie, było morderstwem upozorowanym. A ile w tym prawdy nie wiem...
Lubiłam jej piosenek posłuchać. :-)))

kati75 Kati  6 listopada 2021 roku, godz. 18:24

W takim świecie trudno egzystować ,dlatego wielu utalentowanych umarło z okolicznościach zatuszowanych ,niestety tajemnicę zabrała do grobu.Ja też jej słuchałam ,miała wokal magiczny.

Victoria Angel 6 listopada 2021 roku, godz. 18:31

Bardzo potężny wokal. :-)))