10 stycznia 2011 roku, godz. 10:03

I ja pozdrawiam cię ............

 9 stycznia 2011 roku, godz. 18:32

I niestety już miałem okazję czytać "twórczość" tego Pana...

 9 stycznia 2011 roku, godz. 16:48

zastanawiam się Miskcat co jest powodem twojej agresji ? dobrze ci radzę neurobiałku - głupowaty zejdź za mnie ! naprawdę dobrze radzę !

 7 stycznia 2011 roku, godz. 23:54

niestety... klimat wraz nimi poszedł...

Shell ma konto, nie zagląda z przyczyn wiadomych...
jak i reszta...

 7 stycznia 2011 roku, godz. 23:19

Możecie mnie nazwać partaczem, może chamem, może gnojem i prostakiem. Ale... To co się tu dzieje (wszyscy chyba widzimy) ma swoje źródło w ludziach. Aczkolwiek część tego źródła jest w samych zmiana wprowadzanych przez Radziem'a, którego swoją drogą bardzo szanuje. Zauważmy co wprowadził krużganek. Zrobił to samo co było wcześniej. Tylko dodał "myśli dnia" a nie jedną "myśl dnia".

PS. A z mistcat'em się w 100% zgadzam w kwestii ludzi. Nie znam Pana B. więc jego nie oceniam i nigdy nie spotkałem chyba jego myśli (zapewne na moje szczęście), ale to może dlatego że wchodzę tu na pare minut (piszę myśl lub coś na forum) i wychodzę. Niestety to już nie Ci sami ludzie co wcześniej. Brakuje mi tu ludzi takich jak ~Shell, ~Oksytocyna i wielu innych, a żałuję że pojawiło się tyle "nastolatek". Zbyt dużo by wymienić wszystkich. Żałuję, że Ci ludzie odeszli...

 7 stycznia 2011 roku, godz. 17:15

W dyskusje na temat użytkowników się nie wdaje, myślę jednak że skoro portal ma być dla wszystkich to nie ma co mówić o zawyżaniu czy zaniżaniu poprzeczki. Jeśli ma to być miejsce dla wybitnych myślicieli to większość z nas nie powinna się tu wogóle znaleźć, a gdyby niechcący założyła konto to powinna z podkulonym ogonem uciekać by nie hańbić poziomu. Na szczęście jeszcze nie jest to portal dla wybrańców bogów a od sprzątania śmieci są moderatorzy. Osobiście pomysł z krużgankiem mi się podoba bo rzeczywiście by przebrnąć do wartościowych i sensownych myśli trzeba się było nakopać godzinami choć ma to i złe strony, czasem w tłumie krużgankowych myśli są perły, które umykają uwadze. Ranking owszem ale sądzę że z myśli już wstępnie wybranych do "waszych myśli" nie hurtem jak leci. Pozdrawiam bogów i całą resztę.

 7 stycznia 2011 roku, godz. 16:31

Ja się z Tobą zgadzam, a mnie chodziło o ranking i krużganek, że bd to widoczne i poprawione w nowej wersji.

A co do ludzi wątpię aby coś się zmieniło, może trochę.

 7 stycznia 2011 roku, godz. 14:18

Z niecierpliwościa będę czekała na nową odsłonę "cytatów":). Lubię zmiany, byle nie na gorsze:)

 7 stycznia 2011 roku, godz. 11:37

W lutym ma być wersja 2.0 cytatów, może coś się zmieni...

 7 stycznia 2011 roku, godz. 8:05

Czy będzie ranking czy nie jest mi obojętne:) Ale skoro już jest to niech będzie taki jak powinien być. Razi mnie bylejakość jego wykonania i to wszystko. Moje myśli raczej nie należą do tych z pierwszych miejsc i trudno by mnie bąbelki wody sodowej odmóżdżyły ale do cholery jak się coś robi to niech to będzie wykonane porządnie i zgodnie z zasadami albo wcale. Moim zdaniem można by to miejsce wykorzystać na od dawna proponowany spis autorów myśli czyli nas wszystkich. Pozdrawiam:)

 6 stycznia 2011 roku, godz. 18:55

I tu Kociaku cię popieram.

 6 stycznia 2011 roku, godz. 16:48

Powiedz Aniu co taki ranking da?
Czemu ma służyć?

 6 stycznia 2011 roku, godz. 14:50

trudno się z Tobą Aniu nie zgodzić ....

 6 stycznia 2011 roku, godz. 14:33

Chyba mnie nie zrozumiałeś, jestem użytkownikiem a nie moderatorem i nie o dymisję tu chodzi tylko o naprawienie błędu.

 6 stycznia 2011 roku, godz. 11:59

Proponuję podać się do dymisji.

Ranking???
15 odpowiedzi
Wątek na forum Cytaty.info
 6 stycznia 2011 roku, godz. 9:09

Witam, już dość długo jestem współużytkownikiem "cytatów" i od czasu do czasu zaglądam do rankingu, by sprawdzić popularność myśli. Niestety zauważam że cała idea rankingu leży tu w gruzach. Ranking powinien być tworzony z myśli najwyżej ocenianych w danym miesiącu a co najważniejsze uszeregowany od największej ilości głosów do najmniejszej. Niestety to co mamy zupełnie nie trzyma się idei rankingu. Między myślami mającymi powyżej 100 czy nawet więcej głosów znajdują się takie które maja 50 czy 30. Więc jaki sens tworzenia czegoś co zupełnie mija się z celem?. Może lepiej zrezygnować z tej części lub ograniczyć ją do myśli mających powyżej 100 głosów, ułożonych według ich ilości co da rzeczywiste odzwierciedlenie ich popularności. Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

O serwisie Cytaty.info
Wszystko, co dotyczy serwisu Cytaty.info - nowości, niedogodności, pomysły i sugestie
95