31 grudnia 2020 roku, godz. 16:49 117,5°C

Wywiad z adminem

Wywiad z adminem

W ten wyjątkowy dzień chciałbym podzielić się z Wami wywiadem, który przeprowadzili ze mną @eyesOFsoul i @truman. Rozmowę przeprowdziliśmy w lipcu tego roku, ale wywiad dopiero teraz ląduje tutaj. Dziękuję moim rozmówcom za ciekawe pytania, przyjemnej lektury!

Kaś(ka): Zacznijmy od początku. Jak to się zaczęło? Pewnego dnia obudziłeś się z myślą, że stworzysz portal z cytatami?

Dobre pytanie! Wszystko zaczęło się od moich przygotowań do matury. Miałem zaległości w lekturach szkolnych, więc [...]

apostrof1
 dzisiaj, godz. 12:44

Petro Blues
jeżeli konstruktywna krytyka, to umiejętność, którą zdobyłeś na cytatach, to na dzień dzisiejszy, tutaj jej nie wykorzystasz :) krytyka niemile widziana
;D
W styczniu zawsze wybierają sportowca roku. Osoba, która wygrywa plebiscyt, odbiera nagrodę i zawsze krótko komentuje sukces. Dziękuje głosującym i zaczyna wymieniać wsystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu, włącznie z najbliższą rodziną.
Tego Radku w tym wywiadzie brakuje. Byli administratorzy, śp. Romek i inni i na pewno wielu przyczyniło się do tego, że strona istnieje i wygląda tak jak dzisiaj.
Szkoda, że wszystko przypisałeś sobie zapominając nawet o szarych użytkownikach, którzy "tworzyli i tworzą" stronkę swoimi wpisami :(

Dobry wieczór!

Płoche myśli też da się oswoić. Rzadko mówią o tym książki, gdzie słowo wymawiane poprzez mnogość postaci jest wyważone stosownie do ciężaru, który będą w stanie udźwignąć. Na stronie Cytaty.info uczymy się małego cudu, zamiany myśli w słowa. Nieustannie mamy świadomość tego, że można to robić lepiej. Gdyby było inaczej, przewracanie kolejnej strony nie miałoby sensu. Ubieranie myśli w słowa jest zatem treningiem.

 20 stycznia 2021 roku, godz. 2:17
 Tekst dnia 21 stycznia 2021 roku
Giakonika M.
 dzisiaj, godz. 20:29

Ależ delikatnie ujęte to, co czasem z bólu się rodzi...
Dotknąłeś tymi słowy :)

 20 stycznia 2021 roku, godz. 14:03
 Tekst dnia 21 stycznia 2021 roku
one drop for all Eliza
 dzisiaj, godz. 2:08

bol

oddziela od milosci

;)

Nowo dodane teksty

Gdyby tylko owoc Twoich przemyśleń zechciał się skrystalizować w postaci aforyzmu, wiersza, opowiadania lub felietonu, pisz.

W przeciwnym razie godnie milcz.

Miejsce dla Twoich myśli
374 574 teksty 43 629 (dziś)
Wszystkie teksty, str. 24 956
Losowy autor