26 listopada 2020 roku, godz. 12:32 92,9°C

Wesprzyj Cytaty!

Cytaty.info na Patronite

Dziś będzie wiadomość inna niż wszystkie poprzednie. Po wielu latach prac nad stroną odważyłem się poprosić Was o pomoc. Dlaczego to ważne i jak możesz pomóc, dowiesz się czytając ten tekst: https://patronite.pl/cytaty-info/description

Możliwe, że wielu z nas usłyszyło o Patronie po raz pierwszy. Dlatego warto wspomnieć, że jest to co coraz popularniejsza forma wsparcia dla twórców i instytucji, które korzystając ze swojego wolnego czasu, dostarczają np. rozrywkę.

W ten sposób może działać Radio Nowy Świat, Everyday Hero, czy Grupa Filmowa Darwin.

Bez wsparcia strona nadal będzie istniała, niemniej razem możemy zdziałać więcej. Im więcej czasu mogę poświęcić na rozwijanie strony, tym ciekawsze miejsce w polskiej Sieci możemy stworzyć.

Radziem Radek
 dzisiaj, godz. 12:04
Edytowano dzisiaj, godz. 12:06

Patronie.pl wlaczyl przy koncie Cytatow platnosc karta platnicza. Mozna ustawic stale zlecenie (np. 5 zl co miesiac), wiec nie trzeba wplacac srodkow z gory.

Za cale dotychczasowe wsparcie pieknie dziekuje, jestescie najlepsi i dodajecie duzo sily do dalszej pracy! :-)

Dobry wieczór!

Płoche myśli też da się oswoić. Rzadko mówią o tym książki, gdzie słowo wymawiane poprzez mnogość postaci jest wyważone stosownie do ciężaru, który będą w stanie udźwignąć. Na stronie Cytaty.info uczymy się małego cudu, zamiany myśli w słowa. Nieustannie mamy świadomość tego, że można to robić lepiej. Gdyby było inaczej, przewracanie kolejnej strony nie miałoby sensu. Ubieranie myśli w słowa jest zatem treningiem.

 26 października 2020 roku, godz. 6:11 64,0°C
 Tekst dnia 2 grudnia 2020 roku
maba
 dzisiaj, godz. 00:13

Dobra myśl - gratulacje.

Czekoladowa Wenus dodał(a) jeszcze 3 teksty dziś, przejdź na stronę profilową, aby je przeczytać
zielonakredka dodał(a) jeszcze jeden tekst dziś, przejdź na stronę profilową, aby go przeczytać

Nowo dodane teksty

Gdyby tylko owoc Twoich przemyśleń zechciał się skrystalizować w postaci aforyzmu, wiersza, opowiadania lub felietonu, pisz.

W przeciwnym razie godnie milcz.