22 listopada 2020 roku, godz. 13:47 4,0°C

Krzykliwy Dom Cz. 2

Ja : Znowu tu jestem... tym razem coś dziwnie tutaj cicho.
Czuję jakby coś się zmieniło jak jest lepiej ,ale nie tak jak zawsze było.
Wydawało mi się ,że coś słyszałem.. to tylko głosy w mojej głowie
wspomnienia z tego domu bardzo huczne... wspomnienia.

Głosy odbiegające z domu : Halo ! Filip chodź tu !

Ja : Aż wydaje mi się ,że tuż za mną słyszę ten głos który nie może ze mnie wyjść ,ah no tak to tylko mi się przesłyszało... ,lecz podobnie to ten głos brzmi co do wczorajszych dni... Czy to ojciec czy znowu mi się przesłyszało ?! Znowu fałszywy sygnał niech to! Poczekam poczekam... poczekam może w końcu będzie całkowicie cicho !? Może może... Mój mózg przestaje w to wierzyć tak bardzo lubi mi dawać złe sygnały... Słyszę cię głosie słyszę znowu w tym domu chociaż jest spokojnie dlaczego cię słyszę i znikasz ? Nie ukrywaj się przede mną nie lubię tego pokaż się i nie prowokuj już chce słyszeć tylko siebie mój śpiew i moją ciszę proszę nie wchodzić do mojego zacisza! Chce mieć spokój! Zamilcz w końcu! Tato ?!... To ty tak krzyczysz ?...

Tata : Nie, synku... a coś się stało ? Co to za głos ?

Ja : Niee już nic takiego już zamilknął to tylko głos mnie woła... Chciałbym ,by już mnie nie prowokował pomożesz mi ?

Tata : Oo już wiem jak ci pomóc. Chodź do tego zacisznego miejsca porozmawiamy tutaj w spokoju i ciszy w przedpokoju.

Ja : Ooo tutaj jest w sam raz dziękuje. Chciałbym takiego miejsca z idealną ciszą cichego jak infra dźwięki gdzie tylko ja jestem jedynym współczynnikiem źródła hałasu czy dźwięku i to ode mnie zależy czy jest głośno czy nie!

Tata : Dlaczego tak krzyczysz ?!

Ja : Oj przepraszam to znowu głosy w mojej głowie... Znowu mnie prowokują lubią się bawić moim układem nerwowym lubią mnie wnerwiać to jest ich zabawa tak lubią się bawić! Chociaż tyle razy je prosiłem przestańcie w końcu!! To nie bawi moich uszu i mnie wnerwia. Cśśś... proszę chce mieć jeszcze kolejną szansę ,by złapać ten głos i go uciszyć może tym razem mi się uda... Chce mieć... spokój moją... ciszę wracam do siebie tato oczywiście w zaciszu kto wie czy przyjdzie znowu ten głos...

Głosy : Hihihi (Tonacja sióstr) Hej Filip! (Groźna tonacja) Chodź pobawić się! (Głosy sióstr) *Tup Tup* (Normalne głosy)

Ja : Co to ?!

Tata : Tylko twoje siostry znowu głośno się bawią.

Ja : Aaah dobrze pójdę już... Cześć Tato

Tata : Cześć...

Tutaj pojawią się opinie do tekstu autorstwa Felippe von ciekawski, gdy tylko ktoś skomentuje tekst wyświetlony na tej stronie.