23 września 2012 roku, godz. 22:03  118,9°C

Są takie tu dwa w jednym, co płeć im z nadmiaru kont się pomyliła. Ona pisze opinie w rodzaju męskim, on buziaki i ciepłe słówka jak kobieta wszystkim rozsyła.

yestem yestem
 24 września 2012 roku, godz. 1:16

Józku, uwielbiam Twoją, góralską muzykę. Podziwiam talent.
W kierpcach tańcuję, jeśli wiesz, co to takiego.
Hej. :D

agniecha1383 agnieszka
 23 września 2012 roku, godz. 23:18

a jed­nak... oce­niam podłóg siebie mój dro­gi...póki ni­kogo ofic­jalnie ob­rażasz i ja się nie mie­szam...choć muszę przyz­nać że bi­je wro­gość od Ciebie...nie chodzę w ka­loszach ...bu­ty które noszę słon­ko nie bar­dzo się na­dają:) skrzyw­dziłabym sa­mymi ob­ca­sami aj a dob­ry człowiek jes­tem:) Nie mu­sisz wie­rzyć...pos­ta­nowiłam Cię przy­witać bo daw­no nie widziałam to wszys­tko ...być miłym to nie grzech....to kultura...

Baby są inne Józek
 23 września 2012 roku, godz. 22:51

Proszę mnie nie mieszać z inszymi wypraszam sobie. Jam tu po swojemu skrobie czy to sie komuś podoba czy nie. mam takie prawo jak każdy zwas. tyle ze ja umiem czytać kłamstwa a wy wchodzicie w nie bez kaloszów do pasa upaprani.
Po tych Paniusi słowach nie wierzę że szczerze chociaż miło byłoby.
Józek piknie pozdrawia.

agniecha1383 agnieszka
 23 września 2012 roku, godz. 22:35

No proszę witam...czuję jakbym zaginioną rodzinę odnalazła brakuje jeszcze pana kota i Zwierciadła:):):)Witaj Józku...szczerze:)

NieBoska Bogusia
 23 września 2012 roku, godz. 22:28

Niech sobie komentują kogo chcą. Ich sprawa.

Ale przerabiać wiersze i to ludzi z tego portalu, okropne ! Obłuda komentujacych nie zna granic !
A już najbardziej śmieszą mnie komentarze "faceta" do faceta- bez dystansu cha cha cha ;)w realu już byłby taki podejrzany o "orientację " cha cha cha ;)

Baby są inne Józek
 23 września 2012 roku, godz. 22:22

Dlatego insze konta sobie pozakładali bo czytający wszyćko widzieli i nie oceniali. Mnie starczyło jakiem zobaczył które konta kiedy powstali i kogo natchmiast skomentowali. Masz Pani rację hańba, hańba tyż dla tych co z braku u siebie fiszków komentują przerabiane wiersze. To świadczy o ich człowieczej godności, bom ja wolalałbym mniej ale szczerych komentarzów niż pińć wincej z poniżenia godności własnyj.
Góralsko Paniusię pozdrawiam.

NieBoska Bogusia
 23 września 2012 roku, godz. 22:08

I jeszcze w wierszach na żywca zerżnięte czyjeś strofy . Wstyd. Jakbyśmy nie umieli czytać i kojarzyć. Hańba !