25 maja 2015 roku, godz. 16:20 6,5°C
PainWithoutLove Incognito
 2 czerwca 2015 roku, godz. 18:19

MuszKiet-er, pięknie napisane ;) Masz absolutną rację co do tego kochania samego siebie :) iii.. tak, wszyscy jesteśmy zwierciadłami dla siebie nawzajem, dlatego z łatwością możemy uczyć się na własnych błędach i dostrzegać własne wady :) Poza tym.. Ja dziękuję Tobie za odpowiedź. Niesamowite jest to, że czasami można porozmawiać z kimś na znaczące i ważne kwestie, a nie tylko takie dotyczące pogody :) Wiesz o co chodzi.. :) Coraz częściej odnoszę wrażenie, że ciężko jest znaleźć kogoś kto nas wysłucha, zrozumie i podzieli się swoją opinią. Niestety w związku z tym mi osobiście brakuje takiej rozmowy podczas której czuje się, że to nasze dusze rozmawiają, a nie puste nieświadome pełne uprzedzeń i ograniczeń umysły :) Pozdrawiam! :)

MuszKiet-er Maciej
 2 czerwca 2015 roku, godz. 2:17

PainWithoutLove - dziękuje za te słowa, czytam je z pełnym zrozumieniem i ze świadomością tego, że każdy kto siebie odnalazał na nowo, czuje i wie dokładnie to samo, mimo ze kazdy z nas jest inny - i to jest niesamowite:) Te słowa były tak naprawde także we mnie (i pewnie w Tobie tez, tylko Ty być moze zrozumialas je wcześniej niz ja) tyle lat- ale dopiero tak naprawde wyraźnie i w pełni je zrozumiałem:), zrozumiałem tak banalną a tak trudno do dostrzeżenia na codzień rzecz, że szczęscie jest dosłownie we wszystkim, [...]

PainWithoutLove Incognito
 25 maja 2015 roku, godz. 21:06

Myślę, że to czy da się utrzymać ten stan zależy tylko i wyłącznie od Ciebie :) i od tego, czy patrzysz na wszystko przez różowe okulary i wiesz, że zawsze sobie poradzisz i że będzie dobrze. ZAWSZE. :) z pewnością przybierze na sile jeśli tylko tego zechcesz. Poza tym.. im bardziej jesteś szczęśliwy- tym więcej cały świat daje Ci powodów do szczęścia :)
Pozdrawiam cieplutko ;))