Infinite Gentleman Night Rafał
 21 września 2020 roku, godz. 19:32

Wiem o czym piszesz i rozumiem którędy podążają Twoje myśli ...tylko że jeśli jest to odskocznia ,nie może być miłością ...może chwilowe zauroczenie ,chęć wykorzystania drugiej osoby , bądź zaspokojenie tylko i wyłącznie swoich potrzeb , spotkałem się wiele razy z takimi przypadkami .
Tobie w każdym razie życzę szczerze ,tej jedynej ,niepowtarzalnej i już na "zawsze " :)

Krzysztof K.
 20 września 2020 roku, godz. 11:13

infinite Jeśli jest wyjątkowa i prawdziwa to tak, a jeżeli nie to wtedy jest jak powietrze bo szybko przeminie pozostawiając tylko jakiś ślad. Niesyty niektórzy traktują miłość na poważnie a niektórzy tylko jak odskocznię jak coś chwilowego i krótkotrwałego nie angażując się w uczucie.

Krzysztof K.
 20 września 2020 roku, godz. 11:05

jesienna mgła Mądre słowa pozdrawiam.

Infinite Gentleman Night Rafał
 20 września 2020 roku, godz. 11:04

Podzielam zdanie Anny ...w wielkim skrócie jeśli jest tą wyjątkową ,jest na pewno bardziej "namacalna " niż wszechobecne ,przeważnie niedostrzegalne powietrze .
Myśl ma na pewno "coś " w sobie .
Pozdrawiam Krzysztofie :)

jesienna mgła Anna
 20 września 2020 roku, godz. 10:15

Miłość można powiedzieć, że chce się nią oddychać tak to prawda... Prawdziwa miłość to wzrastanie razem w szacunku wspieraniu się i akceptacji. Bywa jednak że uczucie miłości w nas umiera może dla tego że druga osoba nie docenia oddania drugiej osoby a może też dla tego że zwyczajnie się nam nudzi ... często ludzie porzucają to uczucie ze względu na zadane nam rany i trwałe blizny w sercu... wolą samotność niż miłość ulotną jak życie motyla czasem niosącą ze sobą cierpienie ... Lecz trzeba moim zdaniem wierzyć i mieć nadzieję że są na świecie jeszcze ludzie, którzy wierzą w miłość i noszą ją w sercu ... Pozdrawiam Anna