6 lipca 2022 roku, godz. 17:22 8,9°C

Ludzie pytają mnie dlaczego naukowcy używają terminu "Ideologia LGBT".

.

.

.

.

.

Kady wie, że Homoseksualizm przecież nie jest ideologią, że nie można wybrać czy ma się taką czy inną orientację. Polska jest zacofana bo inne kraje...

Nie można wybrać orientacji, to prawda, lecz da się wybrać co z nią robić. W tym tkwi problem.

Gdyby przykładowo homoseksualizm wśród homoseksualistów nie miał wad, nie było by tego terminu "Ideologia". Nie każdy jednak chce się z tym pogodzić, i zamyka się w kłamstwie.

.

Liberaliści są pewni siebie. Są pewni siebie bo człowiek, który buntuje się doktrynie religii, z automatu zyskuje BONUS do intelektu. Już nie musi się niczego uczyć, w życiu. Jego opinia jest autorytarna. Bo nie jest już liberalista religijny.

Moi drodzy czytelnicy, z perspektywy nauki to nie takie proste.

Zastanówmy się nad orientacją Heteroseksualną.

Czy heteroseksualizm zmusza ludzi do poligamii?

Czy Heteroseksualizm, zmusza ludzi, do życia, w poligamii?

Poligamia to naturalne zjawisko, oznacza życie seksualne jako prowadzili nasi przodkowie. Nadal poligamia jest akceptowana w mniej rozciętych intelektualnie krajach. Nie jest ona zdrowa, nie jest ona Ok, ale jest anty religijna, bo w religii narzucają ludziom doktrynę "Adam i Ewa". Ta doktryna religijna jest pozytywna, doprowadziła w Polsce do wytępienia starożytnych zwyczajów.

To samo dotyczy Homoseksualizmu.

Homoseksualizm nie zmusza homoseksualistów do aktów homoseksualnych.

Tak jak ja, urodziłem się jako gej. Ale orientacja mnie nie ogranicza!

Mało tego! Co mówi mi nauka?
- Nauka o ewolucji człowieka, mówi mi, że związek opary na seksie, to związek naszych pra przodków, bo byli oni zwierzętami, żyli dla kopulacji.

Oznacza to, że każda orientacja seksualna, czy to homoseksualizm czy heteroseksualizm - jest zacofana.

Tolerancja dla orientacji, czy to homo, czy hetero, jest toksyczna. A gdy koś mówi że to nowoczesne, to jest wprowadzony w błąd. Bo tolerancji orientacji to akceptacja społeczna dla prymitywizmu.

.

Natomiast ludzie liberalni nie zwracają na te fakty uwagi. Interesuje ich tylko to żeby się zbuntować doktrynie religii.

.

Oczywiście żebyśmy się źle nie zrozumieli, jeśli koś znęca się nad zacofanym gajem, to jest zbrodnia. Jeśli ktoś zmusza geja do wiązania się z kobietą, mimo że nie jest na to gotów, bo chce być fetyszystą, to jest złe!

Ale walka z tym złem nie może być za pomocą kłamstw! Za pomocą narzędzi obrażających i zniewalających nowoczesne stronnictwo społeczności LGBT (White, katolicy, lgbt prawicowe itd).

.

Ludzie liberalni żyją w swoim własnym świecie, odseparowani od prawy, zakonserwowani z swoim ciasnym ciemnym światku... i masowo narzucają innym tą sowią wizje świata: że homoseksualizm nie jest zły, tolerancja nie jest zła, że jest nowoczesnością, że KAŻDY gej i lesbijka musi żyć z osobą tej samej płci i nie ma wyboru bo? - bo kłamstwo o tym co naprawdę jest nowoczesne w koncepcji historii starożytnej i prehistorycznej.

- To jest właśnie ideologia LGBT.

Takie oderwanie od rzeczywistości, od faktów naukowych, brednie, które rozpowszechnią się masowo, bo w przekazywaniu mitów najlepsi są artyści, muzycy, ludzie którzy mają umysły abstrakcyjne a którzy tworzą rozrywkę! której liberalni słuchają, albo to zjawisko bierze się z nienawiści do religii, z buntu przeciwko prawicy, na ślepo, bez weryfikacji tego akie jest zdanie naukowe, bo ludzie mają tak w łowach że prawda zawsze jest Sprzeczna z religią.

Termin Ideologia LGBT nie wymyślili katolicy, prawica, pis, został stworzony przez psychologów.

To ważne żebyś to wiedział czytelniku, byś nie popadł w skrajność, bo nie tylko prawica jest zła, prawica istnieje bo ma wiele racji, trzeba być zrównoważonym politycznie człowiekiem, żeby nie zniszczyć sobie życia. I by nie produkować skrajności, bo skrajność rodzi skrajność, lewica rodzi prawice, a praca lewice.

.

Spytam na koniec, jakiej orientacji jesteś ty?

- Czy jesteś hetero?

Czy wiec musisz być z osobą przeciwnej płci? Musisz być z kim kto cię podnieca? A może zakochasz się w osobie tej samej płci?

Nie będzie cię podniecać osoba tej samej płci, bo jesteś hetero, ale ty będziesz chciała z nią być.

Z takim problemem borykają się geje i lesbijki wykluczeni ze społeczności Tęczowego LGBT, którzy to są homoseksualni ale nie chcą być z kimś kto ich podnieca, a z kimś z kim stworzą harmonijny związek równowagi płci (Yng Yang), i nowoczesny bo nie opary na podniecaniu a prawdziwej miłości.

Więc nie wolno zmuszać gejów i lesbijki do życia z osobami tej samej płci, bo to nie jest Ok.

Każdy musi mieć możliwość samemu wybrać co chce robić z własną orientacją. Czy chce być z kimś kto mnie podnieca, czy z kimś kogo pokocham. Ideologia LGBT nie daje homoseksualistą wolności, zmusza ich do życia prymitywnego, okłamuje, bo liberalistów podnieca bunt przeciwko kościołowi. Pragną robić z nas (homo) naboje do tej swojej wojny. To jest Ideologia LGBT. Toksyczna, dyktatorska, zacofana filozofia życia.

Zrozumienie tego problemu, to jedno z najcięższych wyzwań naszej cywilizacji.

- Alexander Rjzarian, gej wyedukowany, psycholog specjalista w tematyce orientacji seksualnych

Lunafreya
 24 września 2022 roku, godz. 19:43

Właśnie usłyszałam o Panu od koleżanki. Bardzo dobrze że ktoś zaczął o tym mówić, bo temat lgbt już dawno temu trzeszał, a teraz tyle ludzi odchodzi z tej sekty i płacze. Musi być pan naprawdę odważny żeby się do tego przyzywać, bo wiem jak lewica nienawidzi sprzeciwu, jak terroryzowała społeczność lgbt tęczą. Trzymam kciuki żeby świat przestał dyskryminować normalnych gejów!! :)

Alexander R. 14 października 2022 roku, godz. 10:57

I proszę o tym mówić innym :) bo to czysta prawda. Dobro zawsze wygrywa.

Strange one Adam
 6 lipca 2022 roku, godz. 17:41

Część.
Czytam Twój tekst i zadaję sobię pytanie ; Co chcesz przekazać czytelnikowi oprócz tego że jesteś wyedukowanym gejem ?
Wybacz , możliwe że czegoś nie dostrzegam .