22 sierpnia 2020 roku, godz. 10:22 36,4°C

Serdeczne podziękowania WSZYSTKIM :)

W tym miejscu pragnę bardzo podziękować wszystkim ( nie wiedziałem że będzie tego aż tyle ,co mnie bardzo cieszy ) za chwilę zatrzymania i refleksji nad moim wczorajszym tekstem .
Wszystko przeczytałem bardzo dokładnie i mam nadzieję ,że również dokładnie odpisałem nie zostawiając nikogo bez słowa .
Wiem że było tego całkiem sporo więc dziękuję również za cierpliwość...MOIM CELEM NA PEWNO NIE BYŁO URAŻENIE NIKOGO , jedynie na zwrócenie uwagi na pewne rzeczy ,a w szczególności na właśnie te młode dopiero co zaczynające przygodę osóbki w takich miejscach jak to ,to już też nie chodzi o ich promowanie . Bardziej o prośbę może dłuższego zatrzymania również i przy ich tekstach i zastanowieniu się co mają nam do przekazania ,jakiegoś małego wsparcia ,ukierunkowania we właściwą stronę .
Spora część z nich to bardzo wrażliwe osoby ,często nieśmiałe i zamknięte w sobie ,ale właśnie tacy potrafią bardzo pięknie przelać na papier to co czują.
Przez wiele lat bywania na różnych portalach ,przeróżnych stronach ,czy choćby na blogu który kiedyś prowadziłem poznałem właśnie cały ogrom takich ludzi .
Wiem że nie wszyscy są tacy ,ale to właśnie te wrażliwe duszyczki potrzebują nas i być może naszej pomocy ,by znaleźć sobie tutaj swój mały świat od którego uciekają od zmartwień dnia codziennego .
UWIERZCIE ,ŻE WIEM O CZYM PISZĘ SAM KIEDYŚ BYŁEM WŁAŚNIE KIMŚ TAKIM ,BARDZO WYCOFANYM CZŁOWIEKIEM i w poezję uciekałem zamykając się przed całym światem ,ale w odpowiednim czasie ,napotkałem na wyciągnięte pomocne dłonie ,za co jestem wdzięczny tym osobom do dzisiaj .

To by było już na tyle ,zamykam ten temat ,czas już wrócić do rzeczywistości i pewnie zniknąć jak zwykle na dłużej ,jednak serce i myśli jak zawsze zostawiam w miejscach podobnych do tego i do osób ,które na dłużej potrafiły mnie tu zatrzymać ,a jest ich na prawdę niewiele ehhh...
Dziękuję osobno :
Kati
Mabuuu
Czekoladkowej
i Kuloodpornej

ps: z góry przepraszam za błędy i stylistykę ,zbyt mało czasu niestety ,a zbyt dużo myśli jak zwykle :)

Infinite Gentleman Night Rafał
 31 sierpnia 2020 roku, godz. 19:25
Edytowano 31 sierpnia 2020 roku, godz. 19:26
maba Ewka... albo nie
 25 sierpnia 2020 roku, godz. 19:53

Tobie do bruneta, mnie do pszczółki daleko :)
Za to "ino" brzmi znajomo "))

Infinite Gentleman Night Rafał
 25 sierpnia 2020 roku, godz. 19:37

Mabuuu zwyczajna osobo jak siebie nazwałaś :)wiem ,że brak Ci czułków bo w przeciwnym razie chyba musieli byśmy się spotkać w ulu ,albo na jakimś kwiatku ;)
A co do permanentnego braku czasu to święta prawda inaczej częściej bym tu bywał ,dla mnie napisanie takiego tekstu to raptem góra kilkanaście minut ,już wcześniej gdzieś Ci odpisywałem ,że to takie skrzywienie osób które kiedyś prowadziły bloga :) Pozdrawiam wieczorową porą ino do bruneta mi bardzo daleko :)

maba Ewka... albo nie
 22 sierpnia 2020 roku, godz. 12:25

Jak na permanentny brak czasu - sporo piszesz😁
Pozdrawiam, OSOBA (nie osóbka), zwyczajna. Zdecydowanie. Czułków brak. 😆

sprajtka Ala
 22 sierpnia 2020 roku, godz. 12:17

Przypomniał mi się dowcip po komentarzu Rzęsy:
Spotyka się 2 kolegów z ławy szkolnej. Jeden został biznesmenem, a drugi bezdomnym. Biznesmen zaczął narzekać na swoje wakacje...że jacht nie taki...obsługa średnia. Jego kolega na to:
-A ja od tygodnia NIC nie jadłem
-To się zmuś, konieczne się zmuś
;)))