1 maja 2020 roku, godz. 6:36 5,2°C

" Mój Miły " XLII

01.05.2020

Mój Miły,
Mój Jedyny!

W tym roku Święto Pracy wypada w piątek.
Maj, ulubiony miesiąc zakochanych.
Kocham maj za bogactwo jego, za kolory, zapachy, ciepło serc. Eh...
Serce dla Ciebie mam, nie tylko w maju.
Czuję się jakbym była w raju, kiedy myślę o Tobie. Piękniej żyję, szczęściem wypełniać chcę każdą chwilę. Dzielić radość, takie mam marzenia, one są do spełnienia, choć smutek gdzieś we mnie.
Spraw tyle. Ci..Jest maj, jest przyjemnie.
Nasz maj, nie byłby takim pięknym majem, gdyby nie pachniał konwaliami i bzem. Lilak kochany, różne jego odmiany, piękne kolory i ciekawe zapachy. Cieszę się na samą myśl o zapachu bzu. Sąsiadka ma w ogrodzie konwalie, liście zielone już rozwinięte. Czekać tylko na białe dzwoneczki, jeszcze dzień, najwyżej dwa. Szczęśliwa ja, że daleko chodzić nie muszę. Wyjdę, przejdę strumyk szumiący i za chwilę jestem w innym świecie, który uwodzić będzie zapachami. Z wiatrem nadzieją płonąca, wypełnia serce. Czego chcieć więcej?. Pamiętam ogród Twój, który widziałeś, tyle pięknych kwiatów mi podarowałeś. Już wtedy wyobraziłam sobie, że razem tam jesteśmy. Pisałam o tym? Musiałam wspomnieć o tym. Uśmiech poranka Ci ślę. Nie wiem czy wiesz? Myślałam jak spacerujemy i zapachami się rozkoszujemy. Kwiaty podziwiamy, rozmawiamy, nawet nie wiesz jak bardzo lubię kwiaty, wszystkie kwiaty. Każdego dnia kwiat, dostawać - powiedziałeś, że to przesada. Nie byłoby niespodzianki. Być może, tylko zrodziło się we mnie pytanie. Czy kochanie Cię codziennie, każdego dnia okazywanie uczucia, jest nudne? Czy cudne? Jest świętem. Nie ma w tym niespodzianki? Może powinna być? Tak jak niezapominajki, niebieskie kwiaty z innej bajki? Myślę o tym.
Dla mnie kwiatem w jesieni...może być list, kwiatem zimy - dwa listy miłosne, i Twoje oczy z miłością na mnie patrzące, a wiosną, kwiaty zapachem kuszące, latem kwiaty, kolorami uwodzące. W każdej porze roku Twoje serce dla mnie bijące. Niczym kwiat, który stale kwitnie.
Najpiękniejsza niespodzianka - dar losu. Sekret serc. Ogrody kwiatów - Nasz ogród w którym się zestarzejemy. Kiedyś sobie go podarujemy. Zakochani mają swój tajemniczy ogród, do którego nikogo nie wpuszczają w nim swobodnie rozmawiają, ciszą serc się cieszą, kochają i się nie śpieszą.
Zakochani, lubią ogrody, fontanny, maj. Wschody słońca, zachody dnia.
W Edenie Ty i Ja....Marzę
Pięknego dnia Ci życzę, słońca i maj niech gości w Twym sercu...bez końca.
Taka myśl moja dla Ciebie gorąca. Zdrowie niech Ci dopisuje. Niczego niech Ci nie brakuje.
Jestem Tu...
Ty...Gdzieś tam...Z wiatrem przyjdź i zostań na zawsze. Nie na jeden dzień.
Pozdrawiam serdecznie Cię.

Czekoladowa Wenus

42/366

Tutaj pojawią się opinie do tekstu autorstwa Czekoladowa Wenus, gdy tylko ktoś skomentuje tekst wyświetlony na tej stronie.