14 maja 2020 roku, godz. 18:21 20,0°C 59

" Mój Miły " LVI

14.05.2020

Mój Miły,
Mój Jedyny!

Kolejny dzień, czas oczekiwania, następna kartka z kalendarza, powoli dzień przechodzi do historii. Piękny czas, zapach bzów, kochane lilaki zapachem uwodzą, byłam przez chwilę nad wodą, strumień szumi melodię, ptaki śpiewają tak pięknie, radośnie, że cuda się zdarzają, nie tylko przy wiośnie. Czekam cierpliwie do lata, teraz Ci piszę co wiosna w me włosy wplata, dzisiaj maki dwa zobaczyłam. Szczęśliwa chwila, radość serca. Czerwone, takie silne i delikatne w sobie, nadziei liśćmi otulone, jakie piękne one. Szkoda, że tego nie widziałeś, żałuję, że w tym spektaklu udziału nie brałeś. Wiatr nucił melodię, a one tańczyły, krople kryształowe z płatków strącały, w tańcu tak pięknie się uśmiechały. Jakby świat dla nich nie istniał, zatrzymał się czas. Ona i on wsłuchani w melodię wpatrzeni w siebie, czułość sobie darowali...ohhh - cudownie ze sobą rozmawiali. Piękna para, zatrzymałam się na chwilę. Wspomnienie mam miłe.
W tej chwili duszę ubieram w poezję, słucham ciszy, czytam, piszę.
Myślę, co robisz, po pracy wróciłeś bezpiecznie do domu, nad jeziorem byłeś? Miło swój dzień spędziłeś?

Pozdrowień moc Ci ślę w popołudniową godzinę, uśmiech dołączyć muszę. Słońca zachodzącego ciepły promień. Nie wiem co jeszcze...czego jeszcze chcesz?
Melodię serca, ptasi śpiew z zielonych drzew...
Dla Ciebie wszystko...częstuj się.

Czekoladowa Wenus

56/366

Maverick123 Bogdan
 14 maja 2020 roku, godz. 19:42

Jak prześlicznie potrafisz opisać dzień, pełen wiosny, piękna, nadziei, marzeń, delikatnych maków... tych kadr zatrzymanych w czasie... i ciszy melodii serca... Malowniczo, nastrojowo... wyobraź sobie...
Z kwiatami polnymi... podziękowania swe ślę :))