9 maja 2020 roku, godz. 6:45 8,8°C 61

" Mój Miły " LI

09.05.2020

Mój Miły,
Mój Jedyny!

Jeszcze resztkakim sił i wiarą, która we mnie jest. Piszę, pisaniu swojemu nadaję Twoje imię. Mylę dni, źle ze mną. " Przystanek tęsknoty "....
Witam nowy dzień i chciałabym napisać, że samotnie ale nie sama.
Najgorsze co może być to samotność we dwoje i zimna kawa albo samotność w tłumie. Mało kto to rozumie. Przecież są takie samotności, idąc krok dalej spotkać można nawet samotność w sieci. Życie nasze jak ono leci. Potykamy się o siebie, obcy sobie. Mało nas w nas.
Samotność - stan umysłu - rozdziera duszę...
Przerwę od pisania chyba zrobić muszę.
...
Przyjacielowi obiecałam, Być więc będę.
U Ciebie się ochłodziło, rankiem przymroziło, majowa pogoda potrafi zaskoczyć. Problemy Twoje wierzę, że szybko się z nimi uporasz. Zdolny jesteś.
Uśmiech Ci swój ślę na dobry dzień.
W moim mieście słońce promieniami głaszcze domy, drzewom blasku w tej chwili nadaje, piję kawę...5:40 będzie godziną dla Przyjaciela. Piję kawę, a jego nie ma. Kolejny dzień ubieram w poezję.
Anioł Troski śpi, źle z nim. Pewnie i we mnie smutek z tego powodu. Przemijamy, do jesieni życia dobijamy, serce bijące te kochające zmienia się, bicie jego gdzieś zamiera, mózg pracuje już nie tak jak trzeba.
Myślę...jak Człowiek się zmienia. Stworzony na obraz i podobieństwo Boże....Tak...Tak człowiek zmienić się może?
Zmiany Mój Miły, nie są łatwe, nowe wyzwania. Nie chcę Cię martwić.
Ślę Ci życzenia...
Pięknych chwil radością wypełnionych, szczęścia w każdej minucie, słońca ciepłego i wszystkiego najlepszego - weekendu czas... Niech będzie piękny dla nas...Czekoladowy czas.

Czekoladowa Wenus
51/366

Tutaj pojawią się opinie do tekstu autorstwa Czekoladowa Wenus, gdy tylko ktoś skomentuje tekst wyświetlony na tej stronie.