10 maja 2020 roku, godz. 12:54 1,9°C 53

" Mój Miły" LII

10.05.2020

Mój Miły,
Mój Jedyny!

Dzisiaj oceanem nadziei płynę do Ciebie.
Witam nowy dzień - taki piękny, dzięki ciepłym myślom staje się. Jestem czułością otulona i kruchą dobrocią serca Przyjaciela. Myśli moje obok Ciebie wypełniają przestrzeń niewidzialnych Nas. Tak mało Nas ostatnio...Tak mało Nas. Stan Jedności niby taki oczywisty, a jednak daleko Nam do siebie. Choć szarość dnia z kolorem się miesza. Szukamy siebie Ty i ja... odległe światy. Na wyciągnięcie myśli, wiersza dla dorosłych pisanego, wkraczamy do innego wymiaru - tylko Nam znanego.
Stan jedności pełen wyjątkowości.
Tyle oczywistości w nim. Nie traćmy wiary ani sił Mój Miły, Mój Jedyny.

Niedzielny czas, teraz piję czekoladę, na stole stokrotki zdobią białe prześcieradło, stworzyłam kompozycję z wyciętego materiału, pomarszczyłam, przeszyłam tak jak umiałam, choć nigdy za szycie się nie brałam. Ja i igła...jakoś nam nie po drodze. Moje dzieło jednak wygląda ciekawie - nikt tak nie ma.
Stół prawie idealny. U Anioła Troski, tylko gałązka bzu skradziona, zapachem zaprasza do pokoju, umnie stokrotki nie pachną tak pięknie, olejek o zapachu frezji czule dotyka moje zmysły mieszając się z aromatem czekolady. To mi wystarcza.

Miedzy zmysłowymi zapachami, słońca promieniami, myśli i pytania do Ciebie ślę. Jak Ty rozpocząłeś swój dzień?
Dostrzegasz słońca blask?
Czy może szukasz ciszy blisko jeziora? Teraz...taka piękna pora. Wszystko pachnie, ciepło na łące, las zaprasza, blask jeziora koi zmysły...Piękny maj, tak blisko do lata.
Z moich stron ślę Ci...błękit nieba dziś, moją ciepłą myśl, uśmiech kwiatów, ptaków śpiew...
Co do Ciebie czuję...wiesz.
Pięknem znacz każdą chwilę.

Pozdrawiam czekoladowo ...

Czekoladowa Wenus

52/366

Tutaj pojawią się opinie do tekstu autorstwa Czekoladowa Wenus, gdy tylko ktoś skomentuje tekst wyświetlony na tej stronie.