28 marca 2022 roku, godz. 2:15 17,5°C

Poniedziałkowym czasem

28.03.2022

Do Ciebie

Zabrakło mi powietrza nocna porą. Poduszka uwiera, chłodne łóżko i samotność doskwiera. Do pakietu - ból serca, jest moja zmorą. Koszmarem sennym - on jeden jest mi wierny. Nie opuszcza mnie nigdy. Słyszę jak amarylis wzrasta - nocną porę wybrał sobie. Nic nie zrobię, on wzrasta powoli, ma ciszę i spokój. Jego białe kwiaty uśmiech roślinny jest taki piękny i tak niewinny. Cieszy me oczy, serce, ciekawe czy Ciebie ten widok też zauroczy...Może kiedyś zobaczysz jak pięknie kwitnie - ma tylko łodygę, kwitnie bezlistne. Piękne ma kwiaty, cuda natury. Wszystko z ciszy i miłości zrodzone. Jego życie ciut mniej szalone od Naszego.
Kolejna wiosna wkroczyła w me życie, chcę Ci powiedzieć, że jest znakomite.
Tylko wojna, Ukraina cierpi, powstało u mnie wiele ' wierszy ' Ty już ich czytać nie chcesz. Swoje problemy masz, kto teraz myśli o poezji, poetyckich łzach. Czy na to miejsce i czas?. Pomagać trzeba - działać ile sił w Nas. Na to jest teraz miejsce i czas. Tam dzieci za granicą o pomoc wołają, one tam krzyczą. Ulicami krew płynie w każdej godzinie. Serce próbuję się narodzić to niewinne. Brak możliwości, choć jest jeszcze nadzieja - Ona tak prędko nie umiera. Nadejdzie czas prawości czas sprawiedliwości.
U mnie potrzeba serca do pisania ogromna, księżyc powoli uśmiecha się do słońca. Jeszcze troszkę i się spotkają, ciekawe jakie miny mają, gdy się witają i za sekundę żegnają?
Czy tęsknią za sobą..Tak jak ja za Tobą?.
Pytanie retoryczne, każdy to wie, to takie oczywiste.
Liczę gwiazdy na niebie - jedną uśmiechniętą palcem przesuwam do Ciebie. Gwiazda Tęsknoty jej blask jest szczerozłoty, może zajrzy w Twe oczy ciepłem otuli, sen spokojny przyniesie i spokój w serce wleje.. Ktoś mi tak powiedział, nowy tydzień marzenie się spełnia pomimo tego, że świat szaleje.
Pragnę byś rano się obudził, że słońca promieniem i uśmiechnął się szczerze do mnie do siebie. Rozpocznij tak nowy tydzień.
Wierzę, że to jest możliwe.
Przytulam czule w noc wiosenną, wybacz mi błędy już jestem senna istotą.
List w kopertę wkładam, sercem pieczętuje. Myśl, że go przeczytasz nad ranem sprawia, że ciut lepiej się czuję.
Uśmiech ślę w poniedziałkowy już dzień chyba..

Twoja
Czekoladowa Wenus

02:15

Tutaj pojawią się opinie do tekstu autorstwa Czekoladowa Wenus, gdy tylko ktoś skomentuje tekst wyświetlony na tej stronie.