Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Złote enklawy na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Złote enklawy

Książka

Ratowanie świata to test, do którego żadna szkoła nie zdoła cię przygotować – taka jest triumfalna konkluzja trylogii będącej bestsellerem „Sunday Times”, zapoczątkowanej Mroczną wiedzą oraz Ostatnim absolwentem.

Jedyne, o czym nigdy nie mówisz, będąc w Scholomance, jest to, co będziesz robić, gdy się z niej wydostaniesz – ponieważ nawet najbogatszy enklawowiec nie chce kusić losu.

Lecz to nierealne marzenie spełniło się El i jej przyjaciołom. Co więcej, nawet nie musiała zostać potwornie złą czarownicą, jaką miała się stać według przepowiedni. Zamiast pozabijać enklawowców, uratowała ich i teraz wszyscy czarodzieje są bezpieczni. We wszystkich enklawach świata zapanowały pokój i harmonia.

Żartuję.

Ponieważ zamiast El ktoś inny zaczął realizować plan zniszczenia enklaw i wszyscy uratowani przez nią są zagrożeni, a nad światem wisi groźba totalnej wojny między enklawami. Tak więc po cudownej ucieczce z Scholomance El musi wrócić i znaleźć sposób, żeby znów się do niej dostać.

O cyklu „Scholomance” Novik w zaskakujący sposób wykracza poza nasze oczekiwania w swych opisach szkół magii, niezłomnych bohaterów i rodzinnych tradycji. Wspaniała książka o potworach i potwornościach, pełna wartkiej akcji, zajmująca i mądra. - HOLLY BLACK Naprawdę jeden z najlepszych obecnie cykli fantasy, a to jeszcze nie koniec. - CULTURESS Scholomance jest mroczną szkołą magii na jaką czekałam, a za jej mądrą, sprytną i groźną bohaterką chętnie podążyłabym wszędzie - nawet do szkoły pełnej potworów. - KATHERINE ARDEN Mroczna, mądra, cudowna opowieść, zmieniająca wszystko co wydaje się wam, że wiecie o magii. -KIRAN MILLWOOD HARGRAVE Naomi Novik zręcznie łączy cięty humor z mnóstwem wyobraźni, tworząc powieść urzekającą pod każdym względem. Zachwyciła mnie ta książka. - STEPHANIE GARBER Koszmar, z którego nie chciałem się zbudzić: dzika, pomysłowa powieść z przesłaniem. - PIERCE BROWN Nieustanne zagrożenie, świeże spojrzenie na magię oraz głębsza niż spodziewałem sie znaleźć w fantastyce analiza wad obecnego systemu edukacji. -HANK GREEN

Złote enklawy
Brak tekstów
Książka autorstwa Naomi Novik
Złote enklawy
Dom Wydawniczy REBIS
Oprawa: broszura klejona ze skrzydełkami
Format: 132x202
Liczba stron: 424
Wydanie: 1 (2023)
ISBN: 978-83-8338-712-3
Tłumaczenie: Zbigniew A.

Brak aktywności.