Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Zaufasz mi na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Zaufasz mi

Książka

Policja w Szczecinie znów ma pełne ręce roboty. Miastem wstrząsają wiadomości o kolejnych samobójstwach. Życie odbiera sobie młody chłopak wychodzący na prostą, nastolatka, która ma wszystko, ojciec dwójki dzieci... Co pchnęło ich do samobójstwa? I czy na pewno sami odebrali sobie życie?
Ada Czarnecka przechodzi traumę po ostatnim śledztwie. Bierze urlop, zrywa wszelkie kontakty i wyjeżdża, zostawiając wszystko za sobą. Jednocześnie podejmuje trudną decyzję o rozwodzie.
Krystian Wilk nie pozwala jej jednak zniknąć na długo. Ściąga ją z powrotem na komendę do zespołu śledczego do sprawy tajemniczych samobójstw. Jednak to nie jedyny powód. Krystian już wie, co znaczy dla niego rudowłosa psycholog policyjna. I choć Ada ciągle nie potrafi mu zaufać, ich relacja coraz bardziej się zacieśnia...

"Nie da się jednoznacznie określić, czy "Zaufasz mi" to romans podlany kryminalnym sosem czy rasowy kryminał z wątkiem miłosnym – oba te gatunki łączą się nierozerwalnie i w rezultacie dostajemy mocną jak cholera powieść: krwistą i wciągającą. Bez zbędnych dodatków, klarowną i spójną. A w tle wciąż nieopatrzony i tajemniczy Szczecin... Polecam tym czytelnikom, którzy szukają w książkach czegoś nieoczywistego i świeżego. Znajdziecie to w tej historii!
/MAREK STELAR/

"Diana Brzezińska. Zapamiętajcie to nazwisko, bo ta autorka jeszcze nieźle namiesza. Mnie oszołomiła. Nie wiedziałam, czego się spodziewać po Zaufasz mi. Jednak to, co otrzymałam, stuprocentowo mnie usatysfakcjonowało, a zakończenie sprawiło, że długo nie mogłam zebrać myśli. Uwielbiam takie miksy gatunków, a Diana Brzezińska zrobiła idealny. Serdecznie polecam!"
/K.N. HANER/

Zaufasz mi
Brak tekstów
Książka autorstwa Diana Brzezińska
Zaufasz mi
Wydawnictwo Otwarte
Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami
Format: 135x205
Liczba stron: 528
Wydanie: drugie
ISBN: 978-83-8135-235-2
Tłumaczenie: Ewa Ratajczyk
Data pierwszego wydania: dn. 19 lipca 2012 roku

2021-01-03, godz. 20:48

bystry76 dodał(a) na półkę Przeczytane książkę Będziesz moja autorstwa Diana Brzezińska

2020-05-26, godz. 9:49

motylek96 dodał(a) na półkę Chcę przeczytać książkę Obiecasz mi autorstwa Diana Brzezińska