Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Za oknem cukierni na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Za oknem cukierni

Książka

Połączenie miłości, zdrady i włoskich słodyczy, któremu nie można się oprzeć, utrzymane w smakowitej konwencji „Czekolady”.

Gdy gwiazda korporacji Lily Turner przypadkiem się dowiaduje, że jej „idealny” mąż, Daniel, ukrywa drugą rodzinę wśród wzgórz Toskanii, porzuca sale konferencyjne na Manhattanie dla stromych uliczek Montevedovy. Kiedy się tam pojawia, jej historię koniecznie chce poznać Tajna Liga Owdowiałych Cerowaczek, prawie niewidzialna armia, dyskretnie pociągająca za sznurki, by kojarzyć w pary samotnych i nieszczęśliwych. Wkrótce założycielki Ligi, Violetta i Luciana, obmyślają plan, by uleczyć złamane serce Lily... i pozyskać jej pomoc dla swojej walczącej o przetrwanie pasticcerii.

Bujna zieleń, wspaniałe toskańskie lato, nęcące zapachy świeżo upieczonych cantucci. „Za oknem cukierni” przedstawia współczesną receptę na szczęśliwe życie.

Perfekcyjna kombinacja romansu z powieścią o podróży życia.

„Publishers Weekly”

Sarah Kate Lynch większą część roku spędza na zachodnim wybrzeżu Nowej Zelandii, ale kiedy tylko może, wyrywa się do tak odległych zakątków świata, jak winnice Szampanii, ulice Nowego Jorku czy miasteczka na wzgórzach Toskanii. Czasami pozwala, by towarzyszył jej mąż, filmowiec Mark Robins.

Inne książki

Książki na literę

Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Oprawa: twarda
Format: 142mm x 202mm
Liczba stron: 280
ISBN: 978-83-7648-733-5
Tłumaczenie: Bogumiła Nawrot
Okładka:
Za oknem cukierni

Brak aktywności.