Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Za Każdą Cenę na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Za Każdą Cenę

Książka

Autor bestsellerów „New York Timesa” Robert Dugoni powraca z klimatycznym kryminałem osadzonym wśród gęstych lasów Seattle… Czy jest lepsze miejsce, aby ukryć ciało?

Detektyw Tracy Crosswhite zostaje wezwana, aby zbadać sprawę młodej kobiety, która wyszła z domu i nie wróciła. Tracy ma jednak dziwne przeczucie, że to nie będzie zwyczajna sprawa zaginięcia. I ma rację, bo niewiele czasu zajmuje jej znalezienie ciała dziewczyny, ukrytego w przykrytym gałęziami dole w lesie. Ofiara, starająca się odciąć od swojej tradycyjnej rodziny, chciała po prostu skończyć studia. Ale ktoś się postarał, by nie miała przed sobą żadnej przyszłości.Rozwiązanie tej sprawy nie jest jej jedynym wyzwaniem stojącym przed Tracy. Detektyw będzie musiała zmierzyć się także z własnymi problemami osobistymi i pomóc przyjacielowi z komendy, któremu grozi zwolnienie po tym, jak dopuścił do śmierci jedynego świadka w sprawie morderstwa lokalnej aktywistki.

Dwa morderstwa kobiet. Dwie kariery na linii strzału. I coraz więcej mrocznych sekretów, które powodują, że ceną za rozwiązanie tych spraw może być coś o wiele droższego niż praca…

Za Każdą Cenę
Brak tekstów
Książka autorstwa Robert Dugoni
Za Każdą Cenę
Wydawnictwo Albatros
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 135 x 205 mm
Liczba stron: 448
ISBN: 978-83-8215-400-9
Tłumaczenie: Lech Z.

2021-01-18, godz. 11:19

bystry76 dodał(a) na półkę Przeczytane książkę Umiera Się Tylko Raz autorstwa Robert Dugoni

2021-01-18, godz. 11:19

bystry76 dodał(a) na półkę Przeczytane książkę Grób Mojej Siostry autorstwa Robert Dugoni

2021-01-04, godz. 21:28

bystry76 dodał(a) na półkę Przeczytane książkę Jej Ostatni Oddech autorstwa Robert Dugoni

2021-01-03, godz. 20:45

bystry76 dodał(a) na półkę Przeczytane książkę Na Polanie Wisielców autorstwa Robert Dugoni