Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Wszystkie twoje marzenia na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Wszystkie twoje marzenia

Książka

Kiedy Kamil poznaje Maję, ta planuje właśnie wrzucenie swojego starego opla do Wisły. Pełna energii i mająca ogromny apetyt na życie dziewczyna od początku fascynuje przystojnego studenta, ale też od razu wyraźnie stawia granicę: Obiecaj mi, że się nigdy we mnie nie zakochasz.

Początkowo Kamil nie widzi w tym nic złego. Dopiero przeprowadził się do Warszawy, zaczął studia. Mogą być kumplami z akademika. Albo przyjaciółmi. Albo friends with benefits…

Ale czy taka relacja jest w ogóle możliwa? Skoro są tylko przyjaciółmi, to dlaczego Kamil ma ochotę rozszarpać każdego faceta, który zbliży się do Mai? I jaka tajemnica nie pozwala Mai na planowanie przyszłości?

"Wszystkie twoje marzenia" to nowa powieść Agaty Czykierdy-Grabowskiej, najpopularniejszej polskiej autorki new adult. Jej poprzednia książka, "Jak powietrze", była nominowana do Książki roku serwisu Lubimy Czytać w kategorii powieść obyczajowa/romans.

Inne książki

Książki na literę

Wydawnictwo Znak Literanova
Oprawa: miękka
Format: 144x205
Liczba stron: 400
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-240-3817-6
Data pierwszego wydania: dn. 8 maja 2017 roku
Okładka:
Wszystkie twoje marzenia

Brak aktywności.