Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki W porządku, mamo na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

W porządku, mamo

Książka

Nigdy nie lekceważ potęgi spragnionego serca.

Opal jest samotną matką pięcioletniego Zacka. Wściekła na swojego chłopaka Billego, który nie czuje się odpowiedzialny za ich syna, i na swoich despotycznych rodziców, dziewczyna pakuje rzeczy do samochodu, rzuca kostką do Monopolu i obiecuje sobie, że zatrzyma się dopiero, gdy zużyje trzy baki paliwa. W ten sposób Opal i Zack odnajdują małe miasteczko w Massachusetts - Normal.

Rose patrzy, jak Opal i Zack wprowadzają się do domu obok. Jest wciąż pogrążona w rozpaczy po stracie swojego jedynego syna, który zginął pięć lat temu w wypadku samochodowym. Te dwie kobiety różni wszystko, a jednak, gdy Opal grozi utrata Zacka, Rose przekonuje się, że nie może patrzeć bezczynnie - Rose wie bowiem, co to znaczy utracić kogoś, kogo kochasz nad wszystko…

Anne LeClaire pracowała jako prezenterka radiowa, dziennikarka, felietonistka i aktorka. Zaczęła pisać w 1983 roku. Dziś jest uznaną autorką wielu bestsellerów i prowadzi zajęcia creative writing. Twierdzi, że zawsze opowiadała niestworzone historie i jest zachwycona tym, że to, za co strofowano ją w dzieciństwie, dziś przynosi jej pieniądze i nagrody.

Matka dwójki dorosłych dzieci, żona pilota marynarki i pilotka. Aktualnie mieszkają z mężem w Cape Cod wraz z jednym czarnym kotem i szesnastoma kurami.

"Jeśli kochasz nastrój powieści Anne Tyler, ta książka jest stworzona dla ciebie… Piękna."

"Daily Mirror"

Rok wydania: 2005

Stron: 342

Oprawa: broszura

Format: 125/183

Pakowanie: 20

Tłumacz: Maria Smulewska

Inne książki

Książki na literę

Wydawnictwo Zysk i S-ka
Format: 125/183
Liczba stron: 342
ISBN: 83-7298-738-6
Tłumaczenie: Maria
Okładka:
W porządku, mamo

Brak aktywności.