Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Umysł, materia i nasze poszukiwanie sensu w zmieniającym się Wszechświecie na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Umysł, materia i nasze poszukiwanie sensu w zmieniającym się Wszechświecie

Książka

To książka o Wszechświecie; od jego początków, aż do końca - takiego, jakim go sobie obecnie wyobrażamy. A także o zdumiewającym zjawisku, które określamy jako świadomość, i o procesach myślowych, umożliwiających nam poznawanie Wszechświata. Najnowsza książka Briana Geene’a to wielkie podsumowanie naszej wiedzy o rzeczywistości i wielka medytacja nad pięknem praw fizyki, istotą życia, świadomości, a także przemijalnością wszystkiego. "Do końca czasu" to wspaniałe dzieło jednego z najbardziej wpływowych współczesnych fizyków, które być może zostanie kiedyś uznane za jego najważniejszą i jednocześnie najbardziej niezwykłą książkę.

Brian Greene jest profesorem fizyki i matematyki oraz dyrektorem Centrum Fizyki Teoretycznej Uniwersytetu Columbia; słynie z publikacji w dziedzinie teorii superstrun. Jest autorem książek "Piękno Wszechświata", "Struktura kosmosu" oraz "Ukryta rzeczywistość", które sześćdziesiąt pięć tygodni gościły na liście bestsellerów "New York Timesa" i sprzedały się w ponad dwóch milionach egzemplarzy na całym świecie.

Inne książki

Książki na literę

Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Oprawa: miękka
Format: 142mm x 202mm
ISBN: 978-83-8234-017-4
Tłumaczenie: Tomasz Krzysztoń
Okładka:
Umysł, materia i nasze poszukiwanie sensu w zmieniającym się Wszechświecie

Brak aktywności.