Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Szeptane Opowieści na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Szeptane Opowieści

Książka

Magda, miłośniczka rękodzieła, prowadzi nietypowy sklep. Razem z Piotrem, swoim pracownikiem, jeździ po kraju, wyszukując interesujących artystów. Tak poznaje niezwykłych ludzi, ich kłopoty i troski. Stara się pomóc każdemu, ale sama nie do końca wie, jak wprowadzić ład w swoim życiu. Z Piotrem łączy ją coś więcej, ale Magda wciąż tkwi w nieudanym związku z Grzegorzem. Unikanie sytuacji konfliktowych, jej największa bolączka, stanie się przyczyną większości jej problemów. Wskutek nieporozumienia znajdzie się w niemałych tarapatach. Czy zaufała właściwemu mężczyźnie? Jak przetrwa najtrudniejsze chwile w swoim życiu?

Szeptane Opowieści tchną pogodą ducha i wiarą w lepsze jutro. Dodatkowym walorem książki są przepisy na potrawy, którymi raczą się jej bohaterowie. Dzięki nim może i Ty zaczniesz snuć swoje szeptane opowieści.

Kiedy dopadnie nas kryzys, ta książka ukoi, pomoże odnaleźć nadzieję, a przede wszystkim oczaruje dobrym klimatem, atmosferą pełną ciepła i życzliwości. Bardzo, bardzo polecam. Wzruszająca lektura. Idealna na długie wieczory!

Katarzyna Mastelarczyk, kasiek-mysli.blogspot.com

Rok wydania: 2017

Stron: 336

Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami

Format: 140x205

Pakowanie: 18

Data wprowadzenia tytułu do sprzedaży: 27 luty 2017

Książki na literę

Wydawnictwo Zysk i S-ka
Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami
Format: 140x205
Liczba stron: 336
ISBN: 978-83-65676-65-8
Data wprowadzenia: dn. 27 lutego 2017 roku
Okładka:
Szeptane Opowieści

Brak aktywności.