Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Szczęście w nieszczęściu na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Szczęście w nieszczęściu

Książka

Klara miała wszystko, a przynajmniej tak jej się wydawało – do chwili kiedy cały jej dotychczasowy świat się zawalił. Dziewczyna zdecydowała się jednak zbudować wszystko od nowa. Mimo niepowodzeń w uczuciach i finansach, przy wsparciu przyjaciół, postanowiła stanąć na własnych nogach i wziąć sprawy we własne ręce.

Tylko co począć, gdy życie niespodziewanie staje się czystą kartą do zapisania? Może by tak wyjechać na kilka dni z przyjaciółką i złapać oddech na łonie natury? Poszukać sobie nowego mieszkania? Czy może najpierw rozprawić się z kłamliwym kochankiem? Czas złapać byka za rogi, tylko od czego by tu zacząć…

O nie, nie mam najmniejszego zamiaru zdradzać, co się dzieje u Klary. Musicie koniecznie przeczytać tę absolutnie zwariowaną historię. Świetne dialogi i ogromne poczucie humoru to główne cechy książek Izabelli Frączyk. Dlatego też polecam gorąco "Szczęście w nieszczęściu".

Lucyna Olejniczak

Moi mili, po raz trzeci z radością oddajemy w Wasze ręce historię szalonej Klary. Cieszymy się, że wznowienie powieści "Pokręcone losy Klary" w nowej odsłonie edytorskiej przypadło Wam do gustu, zatem postanowiliśmy opowiedzieć Wam raz jeszcze o przygodach zwariowanych przyjaciółek.

Izabella Frączyk

Izabella Frączyk - absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku. Dotychczas wydała kilkanaście bestsellerowych powieści obyczajowych, między innymi trylogię "Stajnia w Pieńkach", serie "Śnieżna Grań" i "Kobiety z odzysku" oraz dwutomowy cykl "Wszystko nie tak". Wszystkie pozycje spotkały się z gorącym przyjęciem czytelników.

Szczęście w nieszczęściu
Brak tekstów
Książka autorstwa Izabella Frączyk
Szczęście w nieszczęściu
Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Oprawa: miękka
Format: 125mm x 195mm
Liczba stron: 544
ISBN: 978-83-8169-286-1
Tłumaczenie: Tomasz Wilusz

Brak aktywności.