Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Szachy dla żółtodziobów na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Szachy dla żółtodziobów

Książka

Patrick Wolff, dwukrotny szachowy mistrz USA, przedstawia: szybkie i łatwe metody poznawania podstaw gry w szachy, strategie wygrywania z przeciwnikiem, rzeczowe porady dotyczące otwarć, gry środkowej i końcówek.

Szachy dla żółtodziobów to doskonałe wprowadzenie w ten niezwykły świat, bez względu na to, czy chciałbyś grać dla przyjemności, czy dla sportu.

Znajdziesz tutaj: wskazówki dotyczące podstawowych taktyk i strategii gry, porady eksperta, jak wygrać z komputerem, mnóstwo diagramów, przykładów i ćwiczeń dokładnie objaśniających, jak grać i wygrywać, ciekawe anegdoty o największych mistrzach szachowych, zwięzłe informacje o encyklopediach szachowych, informatorach i szachowych programach komputerowych. 

Dzięki tej książce nauczysz się szybko i bez trudu: rozpoznać, jakie strategie stosuje przeciwnik, i z powodzeniem kontratakować, dawać mata tylko jedną bierką, prowadzić atak na króla, przewidywać posunięcia komputera, grać w szachy przez Internet.

Szachy dla żółtodziobów
Brak tekstów
Książka autorstwa Patrick Wolff
Szachy dla żółtodziobów
Dom Wydawniczy REBIS
Oprawa: broszurowa klejona
Format: 187x231
Liczba stron: 352
Wydanie: 12 (2022)
ISBN: 978-83-8188-444-0
Tłumaczenie: Zbigniew

Brak aktywności.