Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Syberia na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Syberia

Książka

Wyprawa na biegun zimna (opr

Uwaga. Książka posiada lekkie rysy na okładce.

 

Dotknęliśmy last frontier, ostatniej granicy, poznaliśmy nieuchwytny majestat i piękno nieskalanej przyrody, a także srogi, niegościnny klimat, gdzie cywilizacja jest odległym wspomnieniem. Pokonanie rozlicznych przeciwności losu okazało się surową próbą charakteru. Sprostaliśmy im dzięki nieugiętej woli i bezwzględnej determinacji. Szliśmy dalej, gdy się wydawało, że już nie damy rady. To doświadczenie zmieniło naszą duszę i wzbogaciło nas o nowe jakości emocjonalne.

Nieraz rozmyślam, czymże byłoby życie bez emocji? Na pomoc przychodzi mi wtedy niemiecki humanista Ulryk von Hutten, który głosił: „Jakąż rozkoszą jest żyć!”. Żyć pełnią życia.

"Jacek Pałkiewicz - podróżnik i odkrywca. Dotarł do najdalszych i najbardziej niezwykłych zakątków naszej planety. Jego książki i reportaże są czytane z ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Rozwijana przez niego działalność przyczynia się do ustanowienia wzajemnego zrozumienia między ludźmi, oraz wnosi wkład w ochronę środowiska naturalnego."

Michaił Gorbaczow, laureat Pokojowej Nagrody Nobla

 

"Kierowana przez Pałkiewicza wyprawa "Syberia '89" wniosła wartościowy wkład w ocieplenie stosunków Wschód-Zachód w burzliwym okresie pieriestrojki stanowiącej punkt zwrotny w historii XX wieku."

"Corriere Della Sera"

Rok wydania: 2007

Stron: 304

Oprawa: twarda

Format: 145x205

Pakowanie: 12

Tłumacz: Jacek Pałkiewicz i Maria Konopa

Syberia
Brak tekstów
Książka autorstwa Jacek Pałkiewicz
Syberia
Wydawnictwo Zysk i S-ka
Oprawa: twarda
Format: 145x205
Liczba stron: 304
ISBN: 978-83-7506-023-2
Tłumaczenie: Jacek Pałkiewicz
Data wprowadzenia: dn. 4 lutego 2020 roku

Brak aktywności.