Brak tekstów

Nie dodaliśmy jeszcze żadnych tekstów z książki Słodycze na naszych stronach. Gdy to się stanie, teksty pojawią się na tej podstronie.

Jeśli chcesz, przejdź do strony głównej, aby przeczytać myśli, wiersze i opowiadania autorów strony Cytaty.info.

Słodycze

Książka

Nastoletnia prywatna detektyw w przestępczym świecie przemytników łakoci podejmuje próbę ratowania fabryki czekolady

Nelle Faulkner to dwunastoletnie prywatna detektyw, która szuka następnego klienta w mieście, gdzie posiadanie i jedzenie słodyczy to przestępstwo, a herbatniki to herezja.

Kiedy więc prosi ją o pomoc jej równolatek, cieszący się złą sławą gangster handlujący słodyczami, Nelle bierze jego sprawę. Okazuje się, że wplątani w nią są także dorośli…

Czy, wciągnięta w sekretny świat przemytników słodyczy i czekoladowych oszustów, Nelle zdoła wraz z przyjaciółmi znaleźć sposób na zdobycie ciastka? Czy może razem z nimi wpadnie jak śliwka w kompot? Czy wyjdzie cało ze zderzenia świata dzieci ze światem dorosłych?

Uznany twórca fantastyki, izraelski pisarz Lavie Tidhar, w iście chandlerowskim stylu przenosi czytelnika w pozornie idylliczny świat miasteczka, nad którym góruje zamknięta fabryka czekolady, a wszystkie tropy prowadzą do półświatka przemytników słodyczy.

Rok wydania: 2019

Stron: 294

Oprawa: twarda z obwolutą

Format: 140x205

Tlumacz: Agnieszka Sylwanowicz

Data wprowadzenia tytułu do sprzedaży: 2 kwietnia 2019

Inne książki

Książki na literę

Wydawnictwo Zysk i S-ka
Oprawa: twarda z obwolutą
Format: 140x205
Liczba stron: 294
ISBN: 978-83-8116-572-3
Data wprowadzenia: dn. 2 kwietnia 2019 roku
Okładka:
Słodycze

Brak aktywności.